חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    לא פעיל

שלום…
    אני גרה בדרום ולכן אני עושה את הדיאטה של חלי דרך המחשב וללא עם דיאטנית מקצועית.
    המטרה שלי הייתה לרדת לקראת החתונה (באוגוסט) 7 ק”ג. אני בתחילת החודש השלישי של הדיאטה וירדתי כבר 5 ק”ג ואני ממש מרוצה!
    לשאלתי…
    אני הולכת למכון כושר 3 פעמים בשבוע ועובדת על משקולות ואירובי. לפני כמה ימים נשקלתי שם שוב ועכשיו אני שוקלת 56.5 (גובה: 1.60), אחוזי השומן ירדו ל 26.1% (מ %28.6) הבעיה שזה שבדק את הנתונים אמר לי שמסת השריר שלי יורדת וכך גם אחוזי המים בגוף. הוא טוען שזה מראה שאני לא אוכלת נכון ושאני לא אוכלת מספיק חלבונים. אני אוכלת בדיוק לפי התפריט, יכול להיות שזה קשור לזה שאני צמחונית? יש לך הצעות מה כן כדאי לאכול?
    המון תודה!

אלמוני
    לא פעיל

היי רותם…
    ברוכה הבאה לפורום ולמשפחת גרופ..:)) אנחנו אוהבים אורחים מהדרום..:)) ואוהבים שנעזרים בנו באמצעות האתר..
    איזה מדהימה שאת עושה לבד לקראת החתונה וכבר ירדת חמש קילו, תותחית !!!
    אני לא ממש מקשיבה למאמני כושר בכל הקשור לתזונה כי הם מחרטטים…לפחות לפי הניסיון שלי…התפריט שלנו בנוי על ידי דיאטנית קלינית ובפיקוח של רופא…כמו כן הוא מעושר בכל אבות המזון ובנוי לפי אורח חיים בריא…גם אני עוסקת בפעילות גופנית ואוכלת לפי התפריט…ואני בריאה לחלוטין.
    ערכי לי רישום והעלי אותו בפורום, ננסה לראות איפה אפשר להעשיר אותו יותר באוכל בריא יותר…
    בהצלחה ושבת קסומה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות