חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!
banner

השיטה של חלי

השיטה של חלי ממן

 

כאחת שהצליחה להגיע ליעד לפני 25 שנים, אני יודעת שהדבר שהכי עזר לי להגיע לשם הוא שזכיתי לתמיכה בתהליך שלי ולקבלת האמונה שאני יכולה.

כל חיי התנגן אצלי התקליט “אין לא יכול, יש לא רוצה”. זה מה ששמעתי, לצערי, במהלך החיים, כאשר לא הצלחתי. הבנתי שכל מה שאני צריכה זה לסמוך על הרצון שלי והיכולת, וביום שבו הפסקתי להאשים את חוסר ההצלחה בכך שאני לא רוצה מספיק – הצלחתי!

כששואלים אותי מה השיטה שלי, תמיד מצפים ממני לתת תשובה שקשורה לאוכל. בכל פעם מחדש, כשאני נתקלת בשאלה הזו, אני מחייכת לעצמי ועונה: השיטה שלי היא שיטה שתפקידה לתת לכל אחד ואחת את האמונה, את ההבנה, את הכלים ואת הטיפים להבין שהם מסוגלים.

אני פוגשת לא מעט אנשים, ועשרות אלפים שכבר הצליחו להגיע ליעד שלהם. הדבר שזיהיתי אצל כולם הוא שהם ידעו בדיוק מה נכון עבורם: מה לאכול, מתי לסיים, כמה ספורט וכמה חשוב לתכנן.

בשיטה שלי אנחנו קשובים לכל משתתף, לצרכים שלו ולתפריט המתאים לו. אנחנו כאן כדי ללוות אותו, להאיר לו את הדרך, ולהראות לו שהכול אפשרי!

אומרים שכל אחד צריך אדם אחד שיאמין בו. כשמדובר בתהליך הרזיה, ובטח אם זו לא הפעם הראשונה שאדם מתחיל, הדבר הכי בולט זה חוסר אמונה בכך שאפשר להצליח.

אנחנו, צוות המנחים ואני, נמצאים כאן עבור כל אחד ואחת בתהליך, כדי להעניק לו את היכולת לסמוך על עצמו ולהצליח. אוכל הוא חלק משגרת החיים, ובחירת התפריט נעשית כאשר המשתתף מגיע בפעם הראשונה. לקבוצה יש כוח להעניק כללים, מוטיבציה ואמונה ולהיות לצידו כל הדרך.

מותר לך לחיות, מותר לך ליהנות, ואוכל הוא חלק מההנאה בחיים. אני מזמינה אותך להצטרף אלינו למשפחה, ואנחנו נצעד איתך לאורך כל הדרך.

 

ממה נהנות החברות בקבוצות?

סרט מדידה לבן בסגרת כחולה

קבוצת תמיכה בהדרכה מקצועית ותומכת

כל המנחים הם בוגרי הקבוצות שירדו במשקל וכשהגיעו למשקל שמירה עברו קורס על ידי חלי ממן, סטאז' ולאחר מכן נכנסים כמנחים לקבוצות

איור של איש במסגרת עגולה בצבע טורקיז

ייעוץ אישי מדיאטנית מוסמכת

ייעוץ טלפוני ומעקב למשתתפי הקבוצות ללא הגבלה, בהתאם לצורך ולהמלצת המנחה

משקולות בתוך מסגרת טורקיז

תפריטים ומתכונים דיאטטיים ייעודיים

לחלי ממן צוות דיאטניות קליניות מוסמכות והתפריטים נכתבים בקפידה, את המתכונים חולקים המשתתפים, המנחות או הדיאטניות

איור של איש עם לב מצויר מעל הראש במסגרת עגולה

קו תמיכה טלפוני

קו הפעיל לאורך שעות היום ומספק מענה מקצועי ומקיף על השירות, התזונה, הקבוצות ועל כל נושא שבו נוכל לעזור לך לצלוח את התהליך ולהתמיד!

אייקון של וידיאו במסגרת כתומה עגולה

אפליקציית כרטיס לקוח

אפליקציה הכוללת כרטיס שקילה דיגיטלי, תפריט תזונה, יעדים שבועיים, מטרות לטווח הארוך הנקבעים בשיתוף עם המנחה

אייקן כוכב מצויר במסגרת צהובה

חוברת הדרכה מקצועית

חוברת מקצועית המקבלת כל משתתפת בתחילת התהליך וכוללת את כל הטיפים, ההנחיות, המתכונים, התחליפים והמידע הנחוץ לה להתחלת התהליך

איור של איש עם לב מצויר מעל הראש במסגרת עגולה

ידיעון שבועי למשתתף

ידיעון המחולק כל שבוע כתוכן מנטלי מעצים המסייע להתמדה בתהליך

אייקון של תפוח במסגרת צהובה

פריסה ארצית מצפון עד דרום

קבוצות התמיכה לירידה במשקל ואורח חיים בריא נמצאות בפריסה ארצית מקרית שמונה ועד אילת על מנת שתוכלי להגיע לקבוצה הקרובה לביתך, ניתנת גם האפשרות במידה והחסרת את השקילה השבועית ב"קבוצת הבית", לגשת לקבוצה אחרת וכך לא לפספס את רצף השקילות שלך.

סיפורי ההצלחה
טל צ'פרוט ירדה 42 ק"ג בקבוצות בקריית מוצקין של המנחה אהובה סימה טייב ירדה 40 ק"ג בקבוצות באילת של המנחה איריס גורל יפעת מילר ירדה 8.5 ק"ג בקבוצות בעפולה של המנחה סורינה קדוש שמחה חממי ירדה 40 ק"ג בקבוצות בפתח תקווה של המנחה דקלה אדרי אתי לשם ירדה 25 ק"ג בקבוצות באשקלון של המנחה לימור דרליצמן סטל אלקלעי ירדה 40 ק"ג בקבוצות בקריית מוצקין של המנחה אהובה מזל ביזאווי ירדה 43 ק"ג בקבוצות אילת של המנחה איריס גורל
דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות