התוכניות של חלי ממן

מהבית, מהסניף, או גם וגם - כל התוכניות שמותאמות במיוחד בשבילך

מנוי אונליין

מנוי אונליין

תוכנית אונליין מקיפה עם אפליקציה הכוללת שידורי לייב, ליווי אישי, תפריט דיגיטלי ועוד!

לפרטים והרשמה

החל מ - *339

מנוי משולב

מנוי משולב

התוכנית המשולבת המכילה הכל! גישה לכל תכני האונליין ומפגש קבוצתי אחת לשבוע

לפרטים והרשמה

החל מ - *358

מנוי פרונטלי

מנוי פרונטלי

תוכנית הכוללת מפגש קבוצתי, תפריט מותאם, אפליקציה ותמיכה טלפונית לכל דבר

לפרטים והרשמה

החל מ - *229


לחשוב מחדש

איש לא נולד עם עודף משקל של 30 ק”ג. אנחנו עולים קצת, יורדים קצת, מבטיחים לעצמנו ‘ממחר – דיאטה!’ ואחרי יומיים החיים גוברים עלינו. כך, בלי שנשים לב, אנחנו בסחרור מתמיד של דיאטה.
את הסחרור הזה אני מכירה אישית, ומאוד מקרוב. הייתי צריכה 25 שנים של מאבק, כאב וקושי, לופ בלתי נגמר של דיאטות, כדי להבין שאפשר גם אחרת. מה שגיליתי שפקח את עיניי, הוביל אותי להצליח איפה שכל הדיאטות האחרות נכשלו. הוא הראה לי שזה אפשרי, גם עבורי וגם עבור כולם.

להרשמה

סיפורי הצלחה

הסיפור של גל רוזנשטיין

כל חיי הייתי מידה 40 ואיכשהו סבלתי את זה, אחרי הלידה עלית

כל חיי הייתי מידה 40 ואיכשהו סבלתי את זה, אחרי הלידה עליתי ב-2 מידות, מהמידה הרגילה שהייתה לי באותה תקופה למידה 44. לא אהבתי להסתכל במראה, בטח שלא להצטלם, יום אחד החלטתי לעלות למשקל, הייתי בשוק ויום למחרת נרשמתי לחלי!

קרא עוד

קרא פחות

הסיפור של מור דהן

ההגעה לחלי לא הייתה בגלל סיבה מסוימת, לא שמעתי או קראתי

ההגעה לחלי לא הייתה בגלל סיבה מסוימת, לא שמעתי או קראתי עליה ובחרתי בה, אך עכשיו אחרי שהייתי כמה שנים בחלי ממן, התשובה שלי ללמה חלי היא כי הדבר שהכי עוזר לך לירידה במשקל הוא המשפחה ואין משפחה יותר תומכת ועוזרת ממשפחת חלי ממן

קרא עוד

קרא פחות

הסיפור של שירן סמרל

הרגע שהחלטתי לעשות את השינוי הוא היום שבו צולמה התמונה

הרגע שהחלטתי לעשות את השינוי הוא היום שבו צולמה התמונה הימנית והבנתי שאני לא מקבלת את עצמי ככה.

קרא עוד

קרא פחות

השינוי של מור מראד

בחיים לא אשכח את הרגע שהחלטתי לעשות שינוי. לאחר 2 הריונו

בחיים לא אשכח את הרגע שהחלטתי לעשות שינוי. לאחר 2 הריונות צפופים, ראיתי שהקילוגרמים לא יורדים מעצמם כמו שחשבתי וקיוויתי שיקרה. אז במשך חודש שלם, ניסיתי כל קיצור דרך אפשרי, מלאכול כרוב כל היום בכל צורה שהיא, עד לשתות רק שיקיים והתוצאה הייתה תמיד התקפי רעב לא נשלטים בערב ובלילה שפשוט הייתי מסתערת על המקרר! ואז בא הסויץ׳ בראש, החלטתי חלי ממן.

קרא עוד

קרא פחות

הסיפור של רועי סטריקוב

הגעתי לחלי ממש במקרה, יצאתי להקפות בשמחת תורה שם פגשתי �

הגעתי לחלי ממש במקרה, יצאתי להקפות בשמחת תורה שם פגשתי מישהו שלא ראיתי המון זמן שהיה די “שמן”, שאלתי אותו מה הוא עשה וכמה הוא ירד? השיב לי 10 קילו אמרתי לעצמי הוא נראה נהדר, 10 קילו אני “קונה”. מצד אחד זה היה נראה לי משהו בלתי מושג מצד שני אמרתי אם הוא עשה את זה אני מוכן לחתום על זה.. הגעתי לקבוצה ועם התוצאות הגיע “התיאבון” להציב יעדים חדשים ולעמוד בהם.

קרא עוד

קרא פחות

הסיפור של בתי גדסקין רג’ואן

“הקבוצה זה כוח” היא כמו “חיזוקית” לשבוע עבודה. כל שבו

“הקבוצה זה כוח” היא כמו “חיזוקית” לשבוע עבודה. כל שבוע הוא שבוע שבו צריכה להכין, לבשל, לסדר, לקחת תיק מסודר ולדעת מראש כמעט תמיד מה אני הולכת לאכול. אך בייחוד לאחר הקבוצה אני מקבלת בוסט של אנרגיות ואת החשק להשקיע יותר

קרא עוד

קרא פחות


מה תקבלי בתוכנית שלי

כמה מילים ממני

היי, אני חלי ממן.
יכול להיות ששמעת עליי ויכול להיות שלא. גם אני, כמו רבים אחרים, התמודדתי שנים עם עודף משקל. לא תמיד המשקל הפריע לי, הייתי ילדה ונערה שמחה ותוססת. אפילו עם בגדים איכשהו הסתדרתי, לא יכולתי תמיד להתלבש במיטב האופנה, אבל מצאתי מה ללבוש.
הכל השתנה בגיל 22 כשחברים של בעלי לעתיד חשבו שאני בגילו, כלומר בת 35! רגע המבוכה והבושה הזו, לא נתן לי מנוח. זה רגע שבו הבנתי שהגוף שלי גדל ומשמין, אבל הנפש שלי נעלמת ולזה לא הייתי מוכנה לתת יד. וכך התחיל המסע שלי לירידה במשקל, שבו ירדתי 30 ק”ג.
עם ההגעה להישג התחלתי לעלות חזרה במשקל, ובשונה מבעבר – החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולפתח שיטה שתתאים לי!
שיטה שבעזרתה אוכל לקבל את התמיכה שאני זקוקה לה, ואפסיק לפחד מאוכל, שאוכל לחיות את חיי, לאכול אוכל מגוון שטעים לי ולא להרגיש רעב או כמיהה לאוכל אסור.
וזה עבד!
עוד ועוד חברות שמעו על השיטה שלי והחליטו לנסות גם, וכשהן הצליחו הן סיפרו לחברות נוספות, שסיפרו לבעל, שסיפר לדודה, עד שכולם כבר הבינו שהשיטה שלי – היא שיטה שעובדת לאורך זמן.

עכשיו זו גם ההזדמנות שלך להכיר אותה.
חלי ממן – יחד , נגיע ליעד שלך

להרשמה
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות