חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!
banner

הקבוצה

הקבוצת תמיכה לירידה במשקל

קבוצת התמיכה לירידה במשקל של חלי ממן, אשר תהיה לך כאבן יסוד בטלטלות ומהמורות הדרך. אנו יודעות כי לא קלה היא הדרך, אבל שינוי אמיתי, יסודי ומתוך העומק של התודעה יחולל בכם פלאים.

אין הוקוס פוקוס אבל יש עשייה, ותוצאות אני יודעת כי גם אני עברתי את הדרך הזאת, ואם אני הצלחתי וכמוני עוד מאוד נשים וגברים אשר היו חלק מאחד מ-160 הסניפים של שיטת חלי ממן אשר בפריסה ארצית , אין סיבה שגם את/ה לא תצליחו!

 

למה בקבוצה ולא לבד?

 
  • שינוי אורח חיים והקניית הרגלי אכילה נכונים אינו עניין של מה בכך
  • תהליך שינוי הקניית הרגלי אכילה הוא תהליך מורכב. בתהליך משמעותי זה, השתייכות לקבוצה היא בעלת עוצמה אדירה, שכן ממנה ניתן לשאוב כוחות רבים וביטחון.
  • באמצעות צפייה באחרים העוברים יחד תהליך דומה, המשתתפות שואבות כוח ומעזות להתנסות בעצמן. בקבוצה נחשפות המשתתפות למגוון דרכי התמודדות, מהן כל אחת יכולה להתאים את עצמה את זו הטובה ביותר עבורה.
  • השותפות בבעיה מאפשרת הרגשת לגיטימציה לקיומה ובנוסף, מופחתות תחושות “החריג” או “היוצא דופן” – דבר המאפשר הורדת ההגנות ומוביל לבדיקה אמיתית לשינוי.
 

איך הקבוצה עוזרת?

 

בקבוצה מקבלים כלים להרגלי אכילה נכונים ולומדים לערוך שינוי מחשבתי בכל הקשור לאוכל זהו המפתח להורדה במשקל ולשמירה עליו בעת ההגעה למשקל הרצוי.

המשאבים שכל אחת משקיעה בתהליך הם חלק חשוב במחויבותה אליו. בקבוצה אנו מקדישים לעצמינו שעה וחצי, במהלכן אנחנו מתנתקים משגרת היום ומציבים את עצמינו במקום הראשון. הגעה קבועה למפגשים השבועיים יוצרת מחויבות העוזרת לנו לסגל הרגלי אכילה חדשים, מעודדת ירידה במשקל ומובילה אל עבר ההצלחה.

בכל מפגש קבוצתי מעשירות המשתתפות את הידע האישי שלהן בנושאי בריאות ואורח חיים נכון, ידע המבוסס על מחקרים רפואיים פסיכולוגיים מעודכנים מהארץ ומהעולם.

 

 מה תרומתה של הקבוצה?

 
  1. תעברי תהליך אישי מתמשך תלמדי הרגלי אכילה נכונים, כיצד ליהנות מהדרך ולשמור לאורך זמן על המשקל הנכון והחדש.
  2.  תחנת הדלק שלך לתהליך, כאן תתדלקי כוחות ותמלאי מצברי מוטיבציה וידע
  3. מהווה תזכורת קבועה לרצונות, לחלומות וליעדים שלך בדרך למטרה הנכספת
  4. המקום שלך לחלוק את ההצלחה ולשתף בקשיים שבדרך
  5. המקום לקבל עצות, טיפים ותמיכה מנשים אחרות שעוברות תהליך זהה
 

“אנחנו כאן אתכן ובשבילכן, עם חיבוק אוהב ומכיל, ידע, ניסיון והצלחה רבת שנים”

אז בואו והצטרפו לקבוצה עוד היום ,

למציאת הסניף הקרוב לביתכם – לחצו כאן >>>

 

 
דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות