חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    לא פעיל

אתמול הגעתי לקבוצה ואת החלפת את חלי בהתחלה התלבטי אם להישאר ואז אמרתי ילא מה יש להפסיד קצת חופש מהחלפת טיטולים …
    ישבתי לידך ושמעתי את הסיפור במשך כל הזמן לא יכולתי להעלות על פניי חיוך מכמה שאצל כולנו הפזמון חוזר בדרך זו או אחרת …
    יצאתי המומה עם אלפי מחשבות בראש …
    הגעתי הביתה מבולבלת ועצבנית על שבוע שהלך טוב אבל ידעתי שיש מקום לשיפור אולם במקום שהאסימון יפול ואני יאכל את המגיע לי אכלתי את המגיע אבל גם קצת יותר ולקינוח הבאסה גם חצי שקית במבה וחתיכת עוגה ביתית …הלכתי לישון עיפה וב3 לפנות בוקר כשקמתי להאכיל את הפעוט הקטן נזכרתי באכילה המיותרת והתעצבנתי עוד יותר …

אלמוני
    לא פעיל

בגיל 20כשתחררתי מהצבא נפל לי האסימון בפעם הראשונה ופתחתי בשביל הזהב כדי להוכיח למישהו אחר שאני כן יכולה להיות רזה והשלתי 25 קילו אחרי פרק זמן קצר הכרתי את בעלי הראשון ובפרק זמן של שנתיים עליתי כמעט 15 קילו בחזרה ושוב החלטתי וירדתי 10 ושוב נישאתי ועליתי וירדתי בערך 5 נכנסתי להריון עליתי ועכשיו אני חוזרת ואני במשקל של 20 קילו בערך …
    אני מספרת לך את כל זה כי אני מריכה עזרה דחוף!!!!!!!!!!
    איך עושים את זה בשביל עצמך? איך להיכנע לפיתוי ?? איך משיגים את הרצח בעינים ??? קשה לי ונמאס לי מהתירוצים אני מודה שהאוכל הוא הפתרון שלי להכל כל הזמן
    אנא עזרי לי !!!!
    אירית

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות