חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

תודה

17.4.67 נולדה תינוקת תפוחת לחיים עם פולקס וקפלים עבים בידיים. עם חלוף השנים הפכה התינוקת לילדה לא צנומה, לנערה מלאה, חיילת מדושנת ואישה עגלגלה. כן, זו אני, כותבת לך איה יקירתי, המנחה שלי, מפנה אלייך מילים אלה ומודה לך מאוד. נכון, השיטה והגישה שאת מנחילה הם דרך לחיים נכונים אבל ניתן להעביר אותה באופנים שונים וזה מה שעושה את ההבדלים. קשה לתאר במילים עד כמה תרומתך לי גדולה, כי התחושות והחוויות גדולות עד מאוד. מבקשת שתזקפי מילים אלה לזכותך כי זו המטרה העיקרית לשמה אני כותבת מילים אלה, כי מגיע לך, וזה לא מובן מאליו שאת מצליחה כל כך לעזור ולגרום לבנאדם להמון טוב. לכל אורך התקופה היה לי מאוד קשה לבצע מטלות בכתב, הפעם הרגשתי חובה. לעצמי, בשבילך, ואולי אם ישמעו אחרים. איה – את תרמת לי כמעט בכל תחום בחיים, גרמת לי להעצמה וצמיחה אישית. לאחר שנים של דיאטות לסירוגין, שיחות תקשור עם אנשים שונים, פגישות עם פסיכולוגים. כל אלה לא הצליחו להוציא אותי מאיזור הנוחות של החיים, להביא אותי לגישה חיובית לחיים, להערכה עצמית ובעיקר כיצד זה להרגיש אישה המאושרת מעצמה ומהחיים החושבת אבל אמיתי בכל רגע ביום יום חיובי ! אופטימית ! אנסה לפרט בדוגמאות:
1. מאז ומתמיד עשיתי דיאטת חבלים כל מה שהילדים השאירו בצלחת נכנס לקיבתי.
2. בהגיע יום הבישולים תמיד מבשלת אך ורק מה שהילדים אוהבים ומעולם לא מכינה מה שאני אוהבת.
3. כל סכום כסף פנוי שניתן היה לממש היה מושקע אך ורק לטובת הילדים.
4. לקבל נזיפות מהבוס(שלא מגיע לי) ולא לשאת את זה שבוע ימים בראש ובנשמה, אלא לדעת להחליט שזה שלו ולא שלי לא קרה מעולם.
5. להחליט שאני אוכלת משהו מתוק(שבדר"כ חסר לי) למרות שלא מגיע לי ,לאכול בהנאה ומיד אח"כ לחזור למתכונת הרגילה ללא נקיפות מצפון, נהיה בסדר ולא נגרר לימים.
6. להרגיש כל יום מחדש טוב עם עצמי, להינות מלהסתכל על עצמי במראת גוף כי תמיד הסתכלתי רק במראת פנים כדי להתאפר, להנות להחליף את כל הבגדים בארון, לקבל מחמאות המשאירות תחושה של HIGH וחיוך רחב וקורן הנשאר לאורך זמן. כל אלה בתקופה של 8 חודשים בתוספת הרזייה של 18 ק"ג במשקל. מה עוד יש לבקש ??? כלום !!! הגעתי למפגשים בעקביות והתמדה, כמו נרקומן הצורך סם, כמובן בזכותך איה ! אגלה לך סוד, פעמיים בכל התקופה הייתה לך מחליפה, פעם אחת ידעתי והגעתי ובפעם השנייה שלא ידעתי הגעתי נשקלתי והלכתי, המשפטים שלך מהדהדים במוחי לשבוע ימים ממפגש למפגש, ובכל פעם הוספת לי יעד לממש במשך השבוע, וככה עברו להם 8 חודשים טובים לחיים. אנשים לעולם יזכרו מה גרמת להם להרגיש…תודה איה !!
נכתב ל – ד"ר איה בן שלום

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות