חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

תודה – מילה קטנה עם כוונה גדולה

חלי היקרה. אמנם כתבתי לך במייל.אבל רציתי להראות לכולם את הגדולה שבך ושבעזרה שלך. אנשים רבים לא יודעים מה עובר על השמן בחיי היום יום. את הקושי היומי הבריאותי והנפשי של להיות שמן. איך פעולות בסיסיות הופכות למסובכות או קשות, איך מצב רוח יכול בבוקר לרדת בגלל שראית את עצמך שוב במראה וששוב אתה שונא את עצמך או לא רוצה לצאת החוצה כי אין לך סיבה טובה.
אז אחרי המלצה מחברה של אמי החלטתי לנסות את מה שנקרא חלי ממן. ולמרות שיש בקרית אתא קבוצה רציתי לבוא לקבוצה שלך לדבר האורגינלי ששם הכל התחיל.
והנה אחרי 8 חודשים בקבוצה שלך בימי ראשון. שאני שמח שלא הרמתי ידיים והמשכתי לבוא אחרי המפגש הראשון. פתאום מציץ מישהו חדש, גבר חייכני יותר אופטימי גבר ששר ולא רק באמבטיה. גבר שלא היכרתי אותו שנים רבות ( לפחות עשור שלם ) גבר שמסתכל במראה ואוהב את עצמו ואת הדרך שבה הוא צועד לעבר יעד מסויים. אמנם נפלתי באמצע פעמים לא מעטות אך בזכותך ובזכות איה המקסימה, אהובה ונשות הפורום המקסימות ידעתי להתרומם מחדש לעלות על הדרך שוב ולהמשיך לצעוד ולשיר ( לא לא לא תנצחו לא תנצחו אותי כל כך מהר ).
וכל פעם מקלף מעלי עוד שכבה של תחפושת של מישהו ישן ומתגלה הגבר החדש.
כמו תינוק שבהתחלה הוא זוחל ואימו מחזיקה לו ידיו כדי שיתרומם ויתחיל ללכת כך את "החזקת" את ידיי ולמדתי בזכותך ללכת.
והיום אני רוצה להודות לך. אך אין מספיק מילים בעולם לתאר את התודה הענקית שאני רוחש לך. תודה ענקית שהצלת את חיי, ושהרמת אותי מהתחתית שהייתי. שהיית שם בכל אותם רגעים עם החיוך והמילה האופטימית, והלימוד שיש דרך טובה ושמחה יותר לחיות.
ושאפשר להגיע ליעד למרות הפחד רק צריכים את הדחף וקצת עזרה מכמה חברים.
אז לסיום
תודה רבה רבה חלי על הכל
אין עליך, את האישה המקסימה ביותר בתבל.
מעריץ ואוהב אותך מאד.
ומה שנשאר זה חיבוק אימהי חם ואוהב
: – >

ת ו ד ה
נכתב ל – חלי ממן

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות