חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

מתוך כתב אישום כנגד מלי שקדי

מתוך כתב האישום כנגד מלי שקדי

עדותו המפלילה של אחד המכורים:
"בהתחלה בכלל לא רציתי לבוא. אמרו לי שמלי תעזור לי ושכדאי לי להגיע. הייתי במצב קשה ומלי זיהתה את החולשה שלי מיד. היא זו שאשמה בהתמכרות שלי. היא אמרה לי "מה אכפת לך, תנסה". אז טעמתי. תוך זמן קצר ההתמכרות שלי הפכה לשגרה. הייתי חייב לאכול שש ארוחות ביום.
בשלב הבא היא שיכנעה אותי ש"המנה המותרת" תעשה לי רק טוב. הייתי כחומר ביד היוצר. עשיתי כל מה שהיא אמרה לי. התחלתי לצרוך "מנה מותרת" פעם בשבוע למרות שידעתי שזה רק יחמיר את המצב. התחלתי לאבד משקל והחיים שלי התחילו להשתנות. אבל זה לא הספיק לה.
מלי אמרה לי שאני חייב לשתות 12 כוסות מים ביום. זה כבר נראה לי ממש מוגזם אבל היה לחץ חברתי. עכשיו הייתי מכור גם לארוחות בריאות וגם למים.
חיי המשפחה שלי התחילו להשתנות אף הם – מלי גרמה לאישתי שירלי טרלו גם להתמכר. עכשיו היינו משפחה של מכורים.
זה לא הספיק לה. ממש לא. בשלב מסוים בתהליך "נתקעתי" במשקל מסוים והיא בדרכה הערמומית והמתוחכמת גרמה לי להתחיל "לצרוך" ספורט. התחלתי לרוץ. כל פעם הגדלתי את היעדים שלי כמו מכור אמיתי. כדי לתת צידוק להתמכרות שלי שכנעתי את הסביבה שלי שכדאי להם גם לנסות ריצה. כן, אני אשם בהתדרדרות של אישתי והחברים שלי לריצה.
אני חייב לומר שמלי אף פעם לא איימה עלינו. תמיד עם חיוך, תמיד עם אהבה גדולה. הטלפון שלה היה זמין 24 שעות ביממה בשבילנו ובכל פעם שהרגשנו קושי יכולנו להתקשר אליה.
עכשיו אני פה – במשקל היעד שלי ועוד מעט באחד מיעדי הריצה שלי. אתם חושבים שבזה זה נגמר? ממש לא. מלי ממשיכה "לתחזק" את ההתמכרות שלי ומבקשת שאני אוסיף עוד "מנה מותרת" אחת בשבוע.
אדוני השוטר, אתה חייב לעצור אותה לפני שהיא תגרום לעוד אנשים להיות במצב שלי."

לכל מי שלא הבין, מדובר בפוסט הומוריסטי. הדברים נכתבים באהבה גדולה למלי חבר שנשלחה משמיים אלינו: אליי ואל אישתי שירלי טרלו. מלי היא המלאך השומר שלנו. היא עזרה לי ועדיין עוזרת לי להתמודד עם מחלת "השמנת" שתקפה אותי. מלי יקרה שלנו – אין מספיק מילים בשפה העברית כדי לתאר את תודנו לך ואת הערכתנו על כל מה שאת עושה מתוך רצון אמיתי ודחף פנימי בלתי נגמר. לעולם תהיי "האמא" הרוחנית שלנו. המשפטים שלך מלווים אותי יום יום שעה שעה. דעי לך שפיללנו רבות בלב ובמילים שרק טוב יבוא אלייך ושתקופות קשות יסתיימו ויתחילו הטובות – כי את האדם שהכי מגיע לו בעולם.
אוהב, מעריך ומוקיר
שלך תמיד – יגאל טרלו
נכתב ל – מלי שקדי

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות