חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

מלי היקרה

לא פעם יצאתי מהמפגש השבועי איתך וחשתי רצון עז להגיד את כל מלוא הערכתי אלייך, אבל עד שהגעתי הביתה נמצאו לי עשרה דברים חשובים לעשות וכך קרה שדחיתי זאת שוב ושוב.
היום אני מקדישה לך את הערב באהבה ובהערכה גדולה.
הצטרפתי לקבוצה בקריית שמונה בסוף 2007, הגעתי יחד עם בני הצעיר ולשנינו היו קילוגרמים רבים להוריד. אני חושבת שעד היום הורדנו יחד 50 כאלה (מתוכם 13 הם שלי.)
אני מקפידה להגיע למפגשים וממשיכה לקוות שאוריד את כל מה שהבטחתי לעצמי, אבל לא בוער לי כלום, זה יכול לקחת הרבה זמן, מפני שממילא אמשיך לבוא למפגשים. למה? כי אני יכולה.
קשה לי לרדת במשקל, אבל לא קשה לי להשתתף בקבוצת התמיכה. יש שם מנחה אחת, קוראים לה מלי, היא מדברת בשפה קולחת, משתמשת במגוון של משלבי שפה ומחברת ביניהם חיבור נכון ומדוייק להפליא. היא חדורת מוטיבציה להביאנו אל מחוז החפץ הנכסף שלנו, אל הרזון המיוחל. כל יום אני אומרת לעצמי: "מי יתנני ולו חצי מן הנחישות הזו שבה בורכה מלי שלנו."
כל כך ערנית ומחודדת, כל כך יפה היא מגיבה למה שנאמר בקבוצה, קולטת את הכדור ומחזירה אותו אל הזורק בתוספת התובנה הנכונה, המתאימה, האחת והיחידה וזאת באמצעות סיפורים קטנים ומיוחדים, המדגימים בצורה מצויינת ויעילה מאוד את מה שברצונה להעביר לנו. כל הכבוד מלי, אין כמוך, כבשת לך מקום בלבי ואני אמשיך להיפגש איתך כל שבוע, כי זה ממש הכרחי בשבילי.
יישר כוחך מלי יקירתי.
שלך – דליה
נכתב ל – מלי חבר

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות