חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

לאיה האחת והיחידה!

אז השבוע לא היית, ושלחת מחליפה מקסימה שבאמת היתה נהדרת.
אך אישית חסרת לי מאוד מאוד !!!!
השבוע כבשתי עוד יעד שהצבתי לי בדרכי החדשה…שאת הפכת חלק בלתי נפרד ממנה!
כן, השבוע סגרתי ירידה של 40 קילו ליתר דיוק 40.8 ומי כמוך יודע כמה חיכיתי להגיע לראות את המינוס 40 ! ודוקא השבוע כשכבשתי את היעד את לא היית שם לראות אותי בקפיצה על המשקל שכמעט נשבר ואת מחיאות הכפיים שלהן זכיתי, את החיבוקים והנשיקות מכולן כשירדתי מהמשקל ואח"כ בסבב…אפילו רצו מהר לקנות לי ורד לכבוד ההישג…
אך למי שקורא מילים אלו אל לו להתבללבל… איה המקסימה קיבלה ממני הודעה בשניה שירדתי מהמשקל ולמרות חופשתה שלחה באותה שניה ד"ש חמה תומכת ואוהבת!!!
איה,כתבת לי שאת מחבקת אותי מרחוק וגאה בי בטירוף!!!
אין לך מושג מה זה עשה לי? וכמה אני גאה בעצמי!!!
אני מרגישה חדשה, בעקבות הדרך החדשה שבחרתי ושאת מובילה אותי ובעצם את כל הקבוצה.
ועוד מילה על הקבוצה…מי שחושב שאפשר לעבור תהליך כזה לבד טועה בהחלט!הכוח שהקבוצה נותנת אין לו תחליף גם בשעות נפילה ועוד יותר בשעת הצלחה!!!אז תודה ענקית לקבוצה הגדולה והמדהימה בחדרה אין עליכם!!!ואת איה,המנחה האחת והיחידה שעושה את ההנחיה הקבוצתית הכי טוב ונכון שאפשר כך שכל אחת ואחד מרגישים שזה אישי על אף הקבוצות הגדולות…את יכולה לטפוח לעצמך על השכם ולהיות גאה.אתמול כשלא היית הרגשתי מה היא כוחה של קבוצה? השותפות האמיתית בשמחתי הפך להיות שמחת והצלחת הקבוצה וזה הרים אותי לשמיים…
מה יותר טוב בטו באב מלחגוג את חג האהבה עם מינוס 40.8 ק'???!!! אהבה אמיתית!!! קודם כל עם עצמי, ואח"כ עם כל הסובבים אותי.
פתחתי בכותרת איה האחת והיחידה…ואני מתכוונת לכל מילה ומילה!!! איה, את באמת אחת ויחידה אין כמוך ואין לך תחליף!!! וזו ההזדמנות להודות לך מעומק הלב שכ"כ אוהב על הכל…על ההובלה,ההנחיה,החיבוק,האהבה,הפירגון,הניעור כשצריך,מרץ תמידי וכוחות מיוחדים בקיצור על מה שאת!!!
אני מודה לחלי ממן שזיכתה אותנו בך ומודה לה' שכיוון אותי להענות לחברתי רק לבוא ולהכירך ולהנות מהאנרגיות הטובות שלך…באתי כדי שהיא תרד ממני כי הרי כבר הייתי אחרי ירידה של 25 ק' ודרכתי במקום 9 חודשים ומה כבר תוכלי לשנות??? באתי מאוד סקפטית ו…נכוותי!!! ואני מאחלת לכל אחד "כוויות טובות" כאלה!!!כמו איה.
אז שוב תודות לקב"ה לחלי ו…לאיה המדהימה.
איה,אני אוהבת אותך בטירוף ומחכה למפגש השבועי איתך ונהנית בכל רגע ממך מהקבוצה ומהתהליך.
מעריצתך
רחלי ולד
מהקבוצה בחדרה
נכתב ל – איה

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות