חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

חלי שלום

שמי שרה אמסילי , אחת המשתתפות באחת מהקבוצות בצפת בהנחייתה של אסנת גלילי המדהימה ורציתי לשתף אותך ואת אנשי הצוות שלך בחוויה משמחת.
אני מסתובבת בעירי בגאווה ( לאחר שהשלתי מעלי 16.5 ק"ג) ושואלים אותי (לאחר שסוף סוף מזהים אותי ולאחר "בירור" אם הכל בסדר ושאני לא חולה חלילה, וכשמסתבר שהירידה במשקל מכוונת ותחת שליטה) איך הצלחת? ו"איזה יופי את נראית", אני מנפחת את החזה ממלאה אותו בנפח הכי גדול שאפשר ואז אני משחררת את צירוף המילים המנצח חלי ממן גרופ !!
או אז זה מתחיל "שמענו על התוכנית שלה… ושמענו שזו הדיאטה הכי מצליחה היום… ושכולם אומרים שירדו במשקל בזכות התוכנית שלה….ושהם מחזיקים הרבה זמן במשקל שהגיעו אליו… ועוד כאלה ביטויים אז רציתי שתדעי שזה השם שיצרת לך ,על אף שאני בטוחה שאת יודעת – אבל תמיד נעים לשמוע , שההצלחה של התוכנית שלך היא בתודעה של הציבור ברדיוס רחב מאד ושהוא רק הולך ומתרחב. אני חייבת לציין בהזדמנות זו,שאלמלא השתתפותי בתוכנית שלך לא הייתי מצליחה להוריד אפילו גרם אחד לבד, וההשתתפות שלי בקבוצה בהנחייתה של אסנת גלילי היא הערך המוסף להצלחה שלי בתוכנית . לך ולצוות שלך יש מקום ענק בחיי היומיום שלי ועל כך תודה רבה.
חג חנוכה שמח
באור ואהבה, שרה
נכתב ל – אסנת גלילי

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות