חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

הערכת תודה

תודה שאת שם כל שבוע לשמוע על הצרות שלי, על הפחדים שלי, על הריבים עם התפריט. תודה שאת שם לשמוע דברים שאני לא מספרת לאף אחד,כי הם לא חשובים, אבל הם שם..שוכנים להם..תודה שאת שם לאסוף את הדמעות שלי..תודה שאת שם עם הניסיון שלך והידע העצום שלך בנבכי הנפש של האדם.. את סוג של אלוהים בשבילי.
תודה שאת שם להציע לי כריך עם ריבה וקפה כל פגישה מחדש, תודה שאת שם בשביל להקשיב…ולהקשיב…תודה שאת שם לחייך ולשמוח כשאני מרזה..ומצליחה.
תודה שאת שם לכווץ את העיניים בכאב כשאת שומעת שרע לי, תודה שאת שם לפרוח כשאני מספרת לך שעבר עלי שבוע טוב, תודה שאת בכלל שם לשאול איך עבר עלי השבוע, תודה שאת שם לומר לי "חשבתי עלייך השבוע…", תודה שאת שם לדרבן אותי להשקיע בעצמי ובתהליך, תודה שאת שם להחמיא לי על דברים שבדרך כלל נסתרים מעיניי, תודה שאת מקבלת אותי כמו שאני..
תודה שאת שם להבין אותי כשאין סיכוי שמישהו אחר יבין..תודה שאת שם לשים לב לנשימות שלי ולשאול מה אני מרגישה בדיוק עכשיו..תודה שאת אף פעם לא צועקת עלי ולא לועגת לי..כפי שעושים לאנשים שמנים..תודה שאת שם לכנות אותי "תלמידה טובה"..תודה שאת שם לעודד אותי ולהראות לי את הדרך המוארת בחיים..תודה שאיכפת לך !
נכתב ל – איה

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות