חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

הדרך

החלטתי לכתוב מכתב במהלך הדרך ולא בסופה, מהסיבה הפשוטה שלדרך הזו אין כל כך סוף… היא דרך שמתחילה בשינוי תודעתי ומתחדשת כל יום מחדש וכמו שכבר המדריכה שלי לימור דרליצמן לימדה אותי ואת כל הקבוצה : לא רק באנו לעשות שינוי נקודתי של לרדת כמה ק"ג ואחרי זה לחזור להרגלים הישנים – באנו לעשות חיווט מחדש של קוי המחשבה וההתנהלות שלנו ,במזון ובכלל בחיים.
נשמע כמו משפטים של קואצ'רים נכון ? אז זהו ,שבמקרה הזה זה גם עובד.
היום עברתי דרך עוד אחת מאותם נקודות שדורשות התבוננות לאחור .מדובר בחזרה לגיזרת המכנס שלא עלתה עלי כבר 15 שנים.השינוי הוא מבורך וגם מלווה לעיתים באכזבות וקשיים אבל גם בהכרות תודה לכל האנשים שעזרו לי כולל לעצמי אבל אולי התודה הגדולה ביותר מגיעה באמת ללימור המדריכה של כפר סבא שהיא אולי הפנים המייצגות ביותר של הקבוצה הזו והפילוסופיה המיוחדת שהתוכנית דורשת שהיא מעבר לעוד דיאטה של חוקי עשה-ואל תעשה. תמיד הרגשתי שלימור שם לא רק בשביל הטיפים הטכנים אלא אולי ובעיקר כדי להאיר פינות חשוכות של מחשבה והתנהלות ,לעשות ניקוי אורוות יסודי יותר ולהיות שם משענת תומכת אמיתית בכל שעה ומתי שצריך.
אני רוצה להודות לכם על השיטה והמערכת התומכת ובעיקר ללימור שמשלבת בצורה מופלאה את הידע הטכני המדוייק וגם את החוכמה הלא-כתובה, הניסיון,האיכפתיות והנתינה.
ולזה -> אין תחליף.
תודה
תומר
נכתב ל – לימור דרליצמן

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות