חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

אישי, אבל שכל העולם ידע

החלטתי לכתוב ישירות למדור מכתבי תודה, כך בפשטות בלי להודיע למנהלת הפורום, בלי לעדכן את חלי, ובכל זאת בתחושת בטן שעדיין יש תמיד את החדשות/ספקניות שחורשות את כל מדורי הפורום בנסיון לברר את סוד ההצלחה.
מס' לא מבוטל של מכתבי תודה במדור זה שייכים לי, מדברים בעד עצמם ונזקפים לזכות משפחת חלי גרופ שגרמה, סליחה, הביאה אותי לאן שהגעתי עד הלום.
הנני בעלת ותק רב שנים (וגם משקל) בקבוצה, מהר מאוד השלתי 17 קילו ממשקלי והגעתי למשקל היעד עליו שמרתי באדיקות ובהערצה (עצמית) ראויה לשבח. הנפילה הגיעה כשחשבתי שמכאן והלאה אפשר "לחפף", להגיע למפגשים (וגם להתייחס אליהם) כאל מפגש חברתי, מתי שמתחשק, ו… לא פחות חשוב רק כשאני במגמת ירידה ו/או שמירה.
הזלזול הניב תוצאות עגומות ובניסיונות אלו מצאתי עצמי (יותר מפעם) מפסיקה להגיע למפגשים ונוסקת אל-על במשקל.
חלי, עם אצבע על הדופק הניחה לי לנפשי עד גבול מסויים ואז בכל פעם מחדש היתה קוראת לי לסדר, גורמת לי לחשבון נפש נוקב שבסופו הייתי מוצאת את עצמי במעגל הקבוצה נשבעת שהפעם זה רציני.
יש משהו מאוד עצוב בלאבד את השמירה. יש משהו עצוב יותר בלאבד אמון בעצמך. כשאת מבטיחה קבל עם ועדה את קודם כל צריכה להבטיח לעצמך שתוכלי לקיים. להגיע, לעשות, להתאמץ.
חלי נתנה לי את הכלים – ואני שברתי אותם.
חלי נלחמה בעבורי – בזמן שאני הרמתי ידיים.
כגרופי של הפורום לא חדלתי מלהיכנס ולקרוא את הודעות המשתתפים גם כשכבר עזבתי את הקבוצה. חשבתי שאם אני מגיבה למשתתפת הצועקת "הצילו" ותורמת לה מנסיוני – עשיתי את שלי.
אבל "האח הגדול" מסתבר נמצא ברקע, ותמיד. גם כש"ירוק" לא מופיע, העיין קוראת, האוזן קשובה והלב מתכווץ. תגובה תמימה שלי לאחת המשתתפות בפורום "יורטה" ע"י חלי שקראה בין השורות שלמעשה אני שמנסה לעזור היא זו שזקוקה לעזרה יותר מכל.
הודעת SMS אוהבת החזירה אותי למציאות. יש מי שדואג לי, ממקום אמיתי.
הערב אהיה טובה עם עצמי, אעניק לעצמי מתנה – אגיע לקבוצה.
"מוטב לאבד את האוכף מאש לאבד את הסוס".
במתכוון אינני כותבת מכתב זה בפורום אבל אני בטוחה שבמוקדם או במאוחר יגיעו מילים אלו גם אלייך חלי.
אומר רק "תודה" ולא אוסיף… אני מניחה שאת קוראת אותי כספר פתוח ויודעת מהו מקומך בחיי.
אוהבת, אורנה
נכתב ל – חלי

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות