חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

אהבה ותודה!

את ענת פגשתי בגבעת אבני, לפני מספר שנים כשהגעתי "לתמוך בביתי" שהחליטה להצטרף לתכנית ו"על הדרך" להוריד את הקילוגרמים העודפים שצברתי בביקורי בארה"ב.כמתקשר ומורה רוחני שעובד בארץ ובעולם, המראה החיצוני הפך להיות חלק מהמכלול שזיהו בי גם בתקשורת, בעיקר מול הקביעה "שטלוויזיה זה דבר משמין"!.(או כמו שענת אומרת: רק אם אוכלים אותה").. הגעתי עם קבוצה של חמישה איש ונשארתי לבד במערכה. ניסיתי להבין, מה גורם לאנשים לברוח מהתמודדות והורדתי תוך כדי תהיות כ-15 ק"ג – שלא חשבתי מעולם שמיותרים עלי! (איפה הם התחבאו)?… (:
לאחר השמירה לא הקפדתי להגיע למפגשים ובמשך כשנתיים שמרתי לבדי על תוצאות מופלאות ורזות. אז, שחררתי לחלוטין, כי מותר לי. אני רזה. ובנינו, לעלות 200 גרם לשבוע, מי סופר?.. אבל אחרי שנה, גם אני הבנתי שמדובר בעשרה ק"ג מיותרים. הייתי צריך לאסוף את עצמי (ואת ביתי) ולחזור לתכנית. מצד אחת עם חוויה טובה וזיכרון של הצלחה, מצד שני… המסגרת, המחויבות, וההגבלה.. ואז נזכרתי בענת.
זכרתי מכלול נדיר של כריזמה, אינטליגנציה, הומור, אהבה ונתינה ללא תנאי שיצרו ברגישות כל כך גדולה תמיכה ומשענת בתהליך. מדריכה שמזכירה לנו שלא מדובר רק בדרך חיים של תזונה אלא בסיפור אהבה.
לשמחתי, מצאתי אותה בטבריה ולשם הגעתי ללא קושי. (למרות שהיו קבוצות קרובות יותר למקום מגורנו). גם ביתי וגם אני הפכנו (שוב), חלק מעדת מעריצים שפשוט "מובלים כמהופנטים" אחרי קסמיה. הקבוצה בעזרתה הופכת למשפחה אמתית ותומכת. למקום "בילוי" שמתגעגעים אליו ומחכים ליום המפגש על מנת להיות שוב "ביחד". ענת בחכמה ויופי אין סופיים יודעת מתי ללחוץ, מתי לוותר, מתי לחבק ומתי לצעוק (לא סתם אנחנו צוחקים שרק מהפחד ממנה אנו מרזים).
זהו מכתב תודה!
שמוקדש באהבה גדולה לענת כהן – הקוסמת האהובה.

מאז ימי בראשית ליד הכוהנים הגדולים היו קוסמים!
התכונות המיוחדות שייחדו אותם, היו חכמה גדולה, רגישות, אינטואיציה ונחישות. אהבת אדם ונתינה ללא תנאי.
תודה לחלי שיודעת לזהות אותם ולברך אותנו בקיומם.
ולך ענת יקרה, שכל עדת "ילדייך" המכורים למי שאת, חייבים לך על היד המושטת והתומכת אל עבר ההגשמה המוצלחת!
יש בך את היכולת הנדירה לעורר בנו את הרצון, לגרום לך להתגאות בנו, כפי שאנו גאים בך!
ומשהו אישי לך, לסיום:
אתמול בלילה שלחתי לך מלאך שישמור עליך.
הוא חזר מוקדם ושאלתי: – "למה"?
אז הוא ענה: "שמלאכים לא שומרים על מלאכים אחרים".

אוהב (ומדבר בשם כל הקבוצה) – דרור משולם

נ.ב.: 200 גרם מפרידים היום ביני ובין "השמירה").
נכתב ל – ענת כהן

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות