חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!
banner

להצליח בגדול – כך הכול התחיל

כשאמא שלי ראתה את השינוי שעשיתי, גם היא רצתה. משהו בהצלחה שלי גרם לה להרגיש שגם היא יכולה ומילא אותה בכוחות.

היא ביקשה שאלמד אותה ואעזור לה לעשות את השינוי. זה נראה לי ממש מוזר, ובהתחלה לא הסכמתי. אמא היקרה לא הרפתה והמשיכה להתעקש ולנדנד (וכאן הזמן והמקום להגיד תודה לאמא שלי, שהיא אהובה המנחה למי שלא יודע. תודה אמא!).

בסופו של דבר נכנעתי ללחצים. היא ארגנה עוד שש חברות וקבענו מועד למפגש. הגעתי אליו עם חוברת טיפים וכללים שהכנתי מראש, ועם משקל ישן שקניתי בשוק הפשפשים. הקבוצה נפגשה בסלון של אמא שלי בכל יום ראשון בערב. הנשים בקבוצה התחילו לרזות, והתחילה התעניינות בי ובתהליך. משש בנות הפכנו לשלושים. פתחתי עוד קבוצה, ועוד אחת.

לאט-לאט, בלי להתכוון, הסיפור שהתחיל בסלון של אמא אהובה קיבל תנועה משל עצמו והגיע לממדים מדהימים. פתחתי קבוצה גם אצלי בסלון, וכשמספר הקבוצות המשיך לעלות והסלון לא הספיק – עברתי לקרוואן ששיפצנו בגינה. התחביב הפך למקצוע, ואני מצאתי את עצמי בעומס עבודה מטורף.
הדרכתי קבוצות מראשון עד חמישי, ובמקביל השתתפתי בכנסים ובפגישות כדי ללמוד עוד ועוד ולהתמקצע.

אחרי כמה חודשי עבודה אינטנסיביים הצטרפה אליי אחותי חן. בהמשך הצטרפו גם בנותיי, לי וגל. טל ויובל הצעירות עבדו איתנו בחופשים.

כשאדם שנמצא בעודף משקל מחליט שהוא רוצה לרזות, הוא חייב לנצל את המומנטום ולא לדחות את רגע המוטיבציה הזה. לכן כשקיבלתי עוד ועוד בקשות לליווי ותמיכה התחלתי להעניק גם ייעוץ טלפוני, כדי שכל מי שירצה יוכל לעשות את השינוי.

כשנגמרו לי השעות ביום ולא הצלחתי לעמוד בעומס, הכשרתי מדריכות הרזיה. פתחתי ‘מוקד ליווי ותמיכה’ שייתן מענה לקשיים ולאתגרים שאנשים נתקלים בהם כשהם רוצים לרזות. היה לי חשוב לתת מענה לכל מי שרוצה לעשות שינוי.

לאט-לאט מספר הקבוצות גדל והתרחב, ומהן צמחו מנחות ומנטורי הרזיה מופלאות ומופלאים שנבחרו בפינצטה.המנחים שלנו עברו את התהליך ועשו שינוי גדול במשקל שלהם, אבל הם גם כריזמטיים, אנרגטיים ואישיות מיוחדת. הלב שלנו, הלב של חלי ממן, הוא לעטוף אותך באמונה שזה אפשרי עבורך. לשם כך בחרנו את האנשים שעושים את זה באופן טבעי ונוגע ללב.

עם השנים התפתחו גם צורות האכילה. אם בעבר היה מסלול אחד שנכון לכולם, ולא הבינו לעומק את השונות בין בני האדם, היום אנחנו מבינים כי לכל אחד צורת אכילה שונה והעדפות אחרות. לצוות שלנו הצטרפו דיאטניות שבונות תוכניות אכילה המותאמות באופן אישי לכל אחד, לפי המצב הבריאותי ולפי העדפות האכילה. לרוב האנשים שמגיעים אלינו זו אינה הדיאטה הראשונה, ואנחנו מכבדים את הידע שהם צברו על עצמם. עם זאת, אנחנו יודעים לכוון כשאנחנו חושבים שיש להם טעות בגישת האכילה.

כיום עובדים בחלי ממן עשרות מנחים ומנחות ליווי להרזיה, אנשים ונשים מדהימים שנותנים את כל הלב והנשמה. אנו פרושים מקריית שמונה ועד אילת עם כ-147 סניפים ברחבי הארץ, ומעל 400 קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא של חלי ממן. יש לנו קבוצות תמיכה רבות גם בחברות גדולות במשק הישראלי, שבהן נמצאת רווחת העובד במקום הראשון.

בשנה האחרונה הבנו את הצורך הגובר ואת חשיבות הליווי שלנו גם עבור אנשים עסוקים במיוחד, אימהות צעירות ועייפות, ישראלים שחיים מחוץ לארץ ואנשים שקצת פחות אוהבים להשתתף בקבוצות, ולשם כך יצרנו את התוכנית הדיגיטלית לתמיכה וליווי בהרזיה.

הכנסנו לתוכנית את כל האלמנטים של התמיכה שאנחנו מכירים מ-20 שנות ניסיון בקבוצות הרזיה, והיא משלבת תהליך מובנה שמלווה את המצטרפים בסרטונים ובמשימות.

אפשר להתחבר לתוכנית אונליין, בכל זמן ומכל מקום, ולקבל תמיכה בתהליך ההרזיה.

בכל יום מתקיימות הדרכות של מנטורים בכירים בשידור חי, וכן סדנאות תזונה, ספורט ובישול שנבחרו במיוחד לתוכנית (שמוקלטות ונשמרות לשמיעה חוזרת). בתוכנית יש אפשרות למעקב שקילה ורישום אכילה דיגיטלי בממשק ידידותי ולקבלת פידבק מהיר. את כל הידע המקצועי והליווי הזה עוטף צוות מלוות הרזיה שעוקב אחר ההתקדמות האישית של כל משתתף, נותן פידבק ועוזר להתמודד עם האתגרים.  

לאוהבי הקבוצות שמבינים את העטיפה הדיגיטלית, שמתאפשרת מכל מקום ברחבי הגלובוס ובכל שעה ביום, אפשרנו תוכנית משולבת, שבה אתם מלוּוים בקבוצת האם שלכם ונהנים מכל היתרונות של התוכנית הדיגיטלית.

 

לרשימת הסניפים והקבוצות >>>

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות