חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

טיפים לחורף

טיפים חמים לימים קרים…


שוב מתחלפת עונה, שוב משתנה מזג האוויר. קר יותר, שעות האור ביממה מתקצרות והחיפוש אחר נחמות חמות ומתוקות הולך וגובר…

אל תיפלו למלכודת האשליה של ההסתתרות תחת הסוודרים והמעילים הגדולים. אל תניחו את הדיאטה בצד, ותמצאו את עצמכם נאבקים במשקל גדול יותר בסוף החורף. זכרו כי שינוי אמיתי הוא שינוי קבוע לכל החיים ולא זמני. לכל עונה היתרונות והחסרונות שבה. התמקדו בדברים החיוביים, ובדברים שקל לבצע:

·  השקעה של שעה ביום – תביא להגשמת החלום: במשך היום אנו מבלים שעות מרובות בעבודה, בשינה, בצפייה בטלוויזיה, בארגון הבית, דאגה לילדים, לבעל וכן הלאה… אם רק תקדישו לעצמכם ולתוכנית ההרזיה שעה אחת בלבד במשך היום, תגיעו לתוצאות מדהימות. אם בשעה הזו תצאו להליכה של 25 דק” ובזמן הנותר תקצצו ירקות, תעמידו סיר מרק על הגז או איזה שהוא תבשיל, ותכינו תפוח עץ אפוי או כל מאכל דל קלוריות שיעזור לכם בתפריט, כל השאר הוא כבר קלי קלות.

·  העדיפו דגנים מלאים – בחרו בלחמים ופסטות מקמח מלא, אורז חום, דגני סובין וקרקרים משיפון מלא. לא רק שתוסיפו לעצמכם סיבים חיוניים לגוף, אלא אף תרגישו שבעים מהר יותר ולזמן ממושך יותר.

·  ירקות, ירקות ושוב ירקות – היתרון הגדול ביותר של החורף הוא מרק הירקות – הוא מזין, משביע, מחמם, דל בקלוריות והכרחי להצלחת התוכנית. בנוסף, המבחר העצום של הירקות העומדים לרשותנו, מאפשר לנו להכין ולהמציא בכל יום תבשילים רבים ומגוונים. ובנוגע לסלט הירקות – השתדלו לא לאכול ירקות ישר מהמקרר, הוציאו אותם שעה לפני הארוחה.

·  עוברים מאורח חיים יושבני לאורח חיים פעיל – כל פעילות יומיומית שלנו, חשובה ויכולה לתרום רבות בתהליך הירידה והשמירה על המשקל. לא חייבים להירשם למכון כושר בשביל לשרוף קלוריות. עלו במדרגות במקום במעלית, נקו את המכונית בעצמכם במקום לשלוח אותה לניקוי, חפשו מקום חניה במרחק של 10 דקות הליכה ולא 10 שניות, ממקום עבודתכם. נסו להפעיל כמה שפחות את האחרים ויותר את עצמכם.

·  אל תזנחו את בקבוק המים שליווה אתכם בקיץ – רבים טועים לחשוב שאם החליפו את שעון הקיץ לחורפי אפשר להפסיק לשתות. בחורף מאבדים נוזלים בדיוק כמו בקיץ. מחסור בשתייה יכול לגרום לתחושת רעב מזויפת, כאבי ראש, עייפות, עור יבש ואפילו התייבשות. הכמות המומלצת היא לפחות 12 כוסות שתייה ביום של מים, מרקים, ומיצים מתרכיזים דיאטטיים.

קטגוריות: כללי

    כתבות נוספות

    דברו איתי
    Whatsapp icon
    Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
    נגישות