חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!
banner

המתכונים

 

“מי שעמל בערב שבת, יאכל בשבת” (הנמלה)  

 

כשמנה משוקמת, שאוהבת את המטבח, אוהבת לאכול, אוהבת לחיות ותמיד על המשמר. התובנה הכי חשובה שלי נוגעת למשקל היעד שלי, שאליו הגעתי במאמץ רב: כדי לשמור על המשקל החדש שלי, משקל שאני שלמה איתו, מרגישה בו טוב ונראית בו יופי, אני חייבת לייצר לעצמי תפריט שמעניק לי שובע – לנשמה, לחך, לחשקים שלי וליצרים שלי.

 

אנשים אוהבים לשאול אותי מה הסוד שלי? ובעצם – מה הדבר הכי חשוב שצריך לעשות כדי לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן? לרוב, מצפים שאענה את אחת התשובות המוכרות: ספורט, תמיכה קבוצתית, אבל התשובה שלי לעולם אחרת. הסוד שלי הוא שובע! אני אחדד: הסוד להצלחה בתהליך ההרזיה לאורך זמן הוא להיות שבע, לזכור שאוכל אינו אויב, שעלינו להיות שבעים ( מאוכל טעים!) ולדעת לגוון במזונות השונים, להתארגן מראש. זהו? כן, זהו. הדבר היחיד שעשיתי בתהליך ההרזיה שלי היה לדאוג לאכול מידי שלוש שעות. לא אפשרתי לעצמי להגיע למצב של רעב ברגע שהבנתי ששובע קונה לי שליטה, הבנתי אמת חשובה נוספת עליי לדאוג לעצמי לשובע פיזי ונפשי כאחד אוכל טעים, מגוון, שנראה נהדר ומשביע גם את העין.

 

עם הזמן למדתי להקל על עצמי בדרך חשובה נוספת. שיניתי את הרגלי התזונה של הבית כולו. לא הכנתי לעצמי אוכל מסוג אחד ולשאר בני המשפחה אוכל אחר. אצלי לא היו ולא יהיו שני מטבחים מהר מאוד הבנתי שכולנו חייבים לאכול מאותו הסיר, אחרת לא אחזיק מעמד וארגיש מקופחת כל הזמן. מכאן, הדרך לאיסוף ופיתוח מתכונים טעימים, מגוונים ודלי שומן – הייתה קצרה.

 

בתוכנית תקבלי תפריטים ואין ספור מתכונים טעמים, מגוונים, משביעים קלים להכנה וטעימים לך ולכל בני המשפחה שיאפשרו לך להחזיק בתהליך לאורך זמן ולהפוך תהליך זה לאורח חיים בריא כדרך חיים.

 

לרשימת כל המתכונים >>>

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות