חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

החוקים של נפוליאון היל להצלחה

נפוליאון היל נחשב בעיני רבים לסופר הטוב ביותר בתחום העזרה העצמית. ספרו המפורסם ביותר “חשוב והתעשר” (1937), הוא אחד הספרים הנמכרים ביותר בכל הזמנים. הוא חקר את כוחן של אמונות אישיות ואת התפקיד שהן מגלמות בהצלחתו של אדם בחיים. היל מספק בספרו נוסחה בדוקה להצלחה בחיים. הוא האמין כי “מה שמוחו של אדם יכול לדמיין ולהכיל – הוא יכול גם להשיג”. הוא טען כי עלינו לבחור מטרה, ומרגע הבחירה, לא משנה מה יקרה קודם, אנחנו נשיג את המטרה או נמות.


“האדם אינו מובס, עד שאינו מקבל את התבוסה כמציאות”
 שכנעו את תת-ההכרה שלכם 24 שעות ביממה שאתם מאמינים שתקבלו את מבוקשכם.
 אם ברצונכם להאמין במשהו, אמרו אותו שוב ושוב לפני השינה ומיד כשאתם קמים בבוקר. אלה השעות שבהם גלי המוח הם גלי העבודה של התת-מודע.
“אם אתה יכול לדמיין את זה – סימן שאתה יכול לבצע את זה” (וולט דיסני).
 כוח הדמיון שלנו נחלש עקב חוסר פעולה – השקיעו את כל כולכם בעשייה למען המטרה.
 ארגנו תכנית פעולה על כל שלביה ודבקו בה ובמטרה. רוב האנשים רגילים להיפטר מיעדיהם וממטרותיהם ולוותר לנוכח הסימן הראשון להתנגדות. מעטים ממשיכים בדרכם ומתמודדים עם כל התנגדות עד שהם מגיעים למטרתם.
 הרגילו את עצמכם להשתמש ברגשות חיוביים וליישם אותם. בחנו את עצמכם בתשומת לב כדי לקבוע אם אתם חשופים להשפעות שליליות ונטרלו אותן.


“אדם יכול לשכנע את כולם שהוא מישהו אחר, אבל לא את עצמו” – פורים 2016
בפורים 2016 התחפושת הכי מבוקשת בחלי ממן היא התחפושת האופטימית והחיובית. שחררו את העבר והתחילו לאהוב את עצמכם. פירוש המילה “אדר” בעברית הוא מיוחד, ושמחת פורים היא זו שהופכת את החג למיוחד. נצלו הזדמנות זו כדי לשמוח ולשנות את הפור של החיים שלכם.


כל אחד קיבל את המזל שלו, אך השאלה היא: מה הוא עושה אִתו? כיצד הוא לוקח את החוזקות שלו, היכולות שלו והמיוחדוּת שיש רק בו ומתרגם אותן להצלחה? מזל הוא ראשי תיבות של מקום, זמן, לעשות. העשייה היא אך ורק בידיים שלכם. אפשרו לעצמכם לנסות מסכות ותלבושות חדשות בחג הזה. אולי תגלו שהן הולמות אתכם? הרשו לעצמכם להיפתח ולהשתחרר ביניכם לבין עצמכם ועם אנשים אחרים. הביאו את עצמכם לידי ביטוי ותנו לשמחה שבתוככם לחגוג עד-דלא-ידע.

קטגוריות: כללי

    כתבות נוספות

    דברו איתי
    Whatsapp icon
    Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
    נגישות