חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

תודה על הגשמת החלום

הגעתי ביולי 2008 לקבוצה של אהובה סקפטית, עייפה מכל ניסיונות הדיאטה הקודמים והכושלים, הפעם מתוך בחירה שלי. הופעתי בכל שבוע, גם כשלא יכולתי להגיע ביום הקבוע שלי. לקחתי את הדברים שאהובה אמרה והשלכתי אותם על תחומים רבים בחיים. עם ההורדה במשקל, הביטחון עלה, היחס כלפיי השתנה לטובה, פתאום אנשים שמים לב לדמותי. במשך כל הזמן הגדרתי לעצמי יעדים קטנים(מידה פחות בבגד, 5 ק"ג)
הייתי נחושה בדעתי שהפעם אני הולכת לעשות את זה ובגדול. הסביבה החיצונית שמחה בשבילי אך לא האמינה שאתמיד בדרך זמן רב. בחודש יולי 2009 כלומר שנה אחרי, פחות 30 ק"ג, מכירה בעובדה שאנו חזקים ושאין דבר העומד בפני הרצון.תחושת השליטה מדהימה.לאורך כל השנה קיבלתי הודעות לנייד שחיזקן אותי.
ברצוני להודות לאהובה המדריכה על שעזרה לי להגשים את החלום ולעשות אותי אמא מאושרת יותר,רגועה יותר, המשמשת דוגמא לילדיה ובעבודה.
4 חודשים אני בשמירה ומחכה בכל שבוע למפגש הקבוצתי.
אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי להכיר את אהובה, אישה בעלת ניסיון רב בחיים ומאחלת לכולכם: להעמיד את עצמכם במקום הראשון, להעיז ולהרים את הרגל למקום אחר, שונה, למען עצמכם. כאשר אתם מאושרים כל הבית מאושר. זו אינה עוד דיאטה, זה שינוי הרגלי אכילה.מי יתן ונצליח להגשים את כל משאלות ליבנו לטובה.
באהבה רבה.טלי
נכתב ל – אהובה

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות