חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

רק שתדעי שאיה זה נכס !!

לפני 9 חודשים הצטרפתי לקבוצת הכרמל של איה. אני בת 31, מעולם לא הרגשתי שמנה, אבל בשנים האחרונות צברתי לאט לאט קצת עודפי משקל מיותרים שהסתכמו ב-10 ק"ג. למרות אכילה בריאה והקפדה על פעילות גופנית, הגיע הגיל שבו צריך לעשות קצת יותר, ולכן החלטתי להצטרף לקבוצת תמיכה. כמה בחורות שונות, ללא שום קשר ביניהן סיפרו לי על איה, לא הפסיקו לספר כמה היא נהדרת, כך שנאלצתי לבוא ולהיווכח בעצמי, ואכן נוכחתי.
היום, אחרי שלפני כמה שבועות נכנסתי לשמירה, ואין מאושרת ממני ללבוש שוב מכנסיים במידה שלא לבשתי מאז הצבא, רציתי לומר לך שמדובר באחד הנכסים הגדולים ביותר שיכולים להיות לחברה שלך. איה, כפי שאת ודאי יודעת, היא בחורה כריזמטית וסוחפת בצורה מדהימה. המפגשים איתה מהנים, מחזקים ומצחיקים לעתים קרובות עד דמעות. מעבר לסיפור האישי שלה, שהוא מדהים בעיני, והיכולת שלה להיחשף בלי שום בושה בפני המשתתפים, הבחורה פשוט מוכשרת. האופן בו היא מדברת ושמחת החיים שלה הם ללא ספק הסיבה בגללן המשכתי לבוא לקבוצה ולהתמיד, וכמו שחברה שלי ניסחה את זה "היא נותנת כח". המוטיבציה שיל אכן עלתה בכל פעם ששמעתי אותה, ובסופו של דבר אכן הגעתי ליעד אותו הצבתי לעצמי ומעולם לא הצלחתי להגיע אליו בכוחות עצמי. היו מספר פעמים בהן לא יכולתי להגיע לקבוצה והלכתי למפגשים בקבוצות אחרות. היו מספר פעמים בהם היו מדריכים מחליפים כי איה לא הגיעה. המסקנה היתה שאין כמוה.
אמרתי לה תודה באופן אישי כשהגעתי למשקל היעד, אבל היה חשוב לי לכתוב גם לך כמה היא פשוט בחורה מיוחדת במינה ובלעדיה, אני בספק אם הייתי מתמידה כמו שהתמדתי.
תודה 🙂
לירון
נכתב ל – איה המדהימה !

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות