חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

מכתב תודה

שמי רוחמה ליבוביץ. הצטרפתי לחלי ממן ביוני 2012, לקבוצה של המנחה אריאלה שמש, בשכונת האירוסים בנתניה.
השבוע הגעתי לשמחתי הרבה למשקל היעד שלי – 55 ק"ג, וברצוני לשתף אתכם מעט בתחושותי,
ולנצל הזדמנות זו גם להודות על העזרה והתמיכה שקיבלתי.
התחלתי את תהליך ההרזיה כחודשיים לפני שהצטרפתי לחלי ממן, במשקל של 64.800 ק"ג. כאשר הצטרפתי לחלי ממן שקלתי 62 ק"ג, ובמסגרת זו המשכתי את הדרך עד הלום.
ראשית חשוב לציין שאני מוצאת את הדיאטה מאוד ידידותית ושפויה וזה אחד הדברים שעזרו לי להחזיק מעמד ולהצליח להגיע למטרה, אבל לא פחות חשוב, ברצוני להודות ולשבח את מנחת הסדנה, אריאלה שמש. כאשר התחלתי בקבוצה אמנם הגעתי למפגשים ועשיתי הכל, אבל לא הרגשתי מחוברת במיוחד. במשך הזמן, התחלתי להפנים מסר חשוב של המנחה שלנו אריאלה. היא אמרה לנו: "עד שלא תבינו כמה כוח הקבוצה יכולה לתת לכם, ותדעו להשתמש בכוח הזה, לא תצליחו באמת". זה גרם לי לשנות את הגישה שלי לנושא, והתחלתי לראות בקבוצה ובמנחה מקור שממנו אני שואבת כל פעם כוח לשבוע חדש.
בנוסף, מצאתי שאריאלה היא מנחה נפלאה שיודעת להעניק השראה ולסחוף אחריה את חברי הקבוצה.
זה מתחיל ביחס האישי שלה לכל משתתף ומשתתפת. בנוסף אריאלה היא אדם חריף ומלא הומור והיא מצליחה להעביר אלינו את הידע והניסיון שלה באופן שהישיבה בקבוצה הופכת לחוויה מהנה וסוחפת. ואי אפשר כמובן להתעלם מהסיפור האישי המדהים שלה. קשה להישאר אדישים נוכח הפתיחות והכנות שבהם היא משתפת את חברי הקבוצה בדרך שהיא עצמה עברה, וזה הופך למנוף שמרים אותנו וסוחף אותנו שבוע אחר שבוע.
אני רוצה להודות לאריאלה מקרב לב על כל מה שלקחתי ממנה. לפני מספר חודשים לא האמנתי שאני מסוגלת להגיע ליעד הזה, וזה קרה. ברור לי שזו רק תחילת הדרך, שהרי החוכמה האמיתית היא בסופו של דבר לשמור על ההישג לאורך זמן. אני מקווה ומאחלת לעצמי שאדע להשתמש בכלים הטובים שקיבלתי עוד שנים רבות, ובכל אופן אני אמשיך לבוא לקבוצה מפני שהיא נותנת לי את הכוח.
נכתב ל – אריאלה שמש

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות