חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

מכתב תודה.

ברצוני לשבח את יפית, המשקפת רמה של מדרכים הראויים להערכה רבה. אנשים מסוגה ראוי לשמר ולטפח!.

את יפית פגשתי לראשונה, אחרי שנים של התנסות במסגרות שונות ומאכזבות. על אף שפעמים רבות חשבתי לעצמי שלא חייתי מספיק בשביל להירדם כ"כ מהר, הגעתי לקבוצה כשאני עייפה, בצומת דרכים, מבולבלת, תלושה, ומנסה להבין מה אני רוצה מעצמי.

מיד כשפגשתי בה, ידעתי שני דברים:
האחד- יפית היא אדם שחופר…ועם הזמן הבנתי עד כמה דייקתי.
והדבר השני, והיותר חשוב הוא שיפית היא מסוג האנשים שבאמת מאמינים ואוהבים את מה שהם עושים, וזה דבר שאי אפשר לזייף ו/או לפספס.
היא שילוב של השניים-מחד, קשוחה וצבאית, ומאידך-רכה וקשובה, יפית היא אדם עם יכולות נתינה ורגישות נדירות, עוצמתית, בטוחה ומעצימה, חמה, ומאתגרת במאמציה הבלתי נלאים. החוזק והביטחון שלה, במה שהיא עושה, תורמים המון לתהליך השינוי/ההרזייה והשינוי הנפשי והפיזי שמשתתף יכול לעבור. אי אפשר להישאר אדישים לטוטאליות שלה כמאמנת. היא יודעת להראות את הדרך, וחשוב מכך- היא תגרום לך להאמין שהדבר הכי משמעותי בחייך הוא החיפוש אחר הדרך. כשאדם עושה את מה שהוא אוהב, הוא גורם באוטומט לאנשים להאמין בו, בחשיבות הדבר שהוא מאמין בו.

יחד איתה, עברתי תהליך ועודני עוברת, ובמהלך כל אותה תקופה יפית לא עזבה האחיזה, ולא ויתרה (וכמובן לא הפסיקה לחפור!), כשרציתי לצלול לתהומות האכילה…

בזכות ההכלה, האיכפתיות, האומץ שלה לא להיבהל מדרמות, והמסירות הבלתי רגילה שלה שיניתי המון הרגלים.

יפית היא מסוג האנשים שהייתם רוצים שילוו אתכם בכל תחנות חייכם- היא לא מסתתרת מאחורי סיסמאות אופנתיות, מכובסות, ומתוחכמות, אלא היא עושה!, ובעצם עשייתה פותחת צוהר לחדרי הלב ומפיחה חיים. היא מצליחה להפיג הצינה שבתהליך ההרזייה/השינוי, אבל מהצד הנכון של השמש, עד שהגוף פחות שורף את הנפש- ולהיפך!
והכי חשוב- תמיד! יש בה חיוכים חדשים.

יפית היא כמו היידי בת ההרים- לוחמת הטוב, אופטימית, מישהי לרוץ איתה, כשאתה יודע שאם תעבור איתה התהליך, הסוף יהיה טוב.

לו רק ניתן היה לשכפל אותה…

קרן סימן טוב.
נכתב ל – יפית סויסה מלכה

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות