חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

מכתב הערכה ואלף תודות

בס"ד

חלי שלום, שמי רחל שפירא, ואני גרה בעכו ונפגשת עם הקבוצה של ענת כהן בעכו בימי שני בשעה 19:00 .

בכל יום שני בערב אני חווה סוג של שופינג רוחני מחדש. כאשר אני מגיעה לקבוצה אחרי יום ארוך , שבוע עמוס לפני ומחשבה של – מה אפשר לחדש לי כבר היום?
ושוב אני נפעמת ולא יכולה להישאר אדישה למנחה שלנו ענת כהן, שגם בהתחלה כשהגעתי סקפטית יצאתי מאמינה.
בפגישה הראשונה של שעה אחת תמימה פגשתי אישה טבעית, אמיתית , אסרטיבית, מכילה , יודעת להחזיק קבוצה , מרתקת, בעלת סבלנות והקשבה מעוררת קינאה. והיא נתנה הרגשה שהיא בכל רגע נתון יכולה לענות בהודעה , בטלפון, וככה זה גם במציאות – ומכאן התוצאות לא מאחרות לבוא.

כשהחלטתי לבוא לקבוצה הייתי בטוחה שאני באה לעוד קבוצת "דיאטה" , אני אקבל תפריט וקדימה לעבודה.
אבל לא כך התבררו הדברים ויצאתי מהפגישה המומה ובאופן חד כיווני, אני מוכנה לשנות לכל בני ביתי את אורח חיים , ובמקום להירשם לדיאטה נרשמתי לקבוצה שהמהות שלה הוא משינוי אורח חיים לאורח חיים בריא .

יש לי את הזכות להיות בקבוצה של ענת, אחרי כל פגישה אני יוצאת בתחושה שהכל אפשרי, היחס למשימות הכי קטנות במשך היום השתנה, שינוי אורח חיים הפך להיות פחות קשה ומדכא והרבה יותר נינוח חיוני מאתגר ומניב תוצאות מיידיות. – במהלך הפגישה אני מתעמתת עם קשיים שמלווים אותי בדרך , אני למדה להסתכל עמוק לתוכי ולמצוא שם קודם כל אהבה עצמית, רצונות חדשים .

אני מתקלפת ממשקל מיותר בכיף , כל השבוע אני אוכלת ואני שמחה שאני עושה טוב לגוף שלי , ומתקלפת מהנהגות והלכי מחשבה שגויים .

ענת פותחת את הלב ואת הראש ומחזקת אותי ואני מודה לה על העזרה והתמיכה איך שהיא יורדת לשורש הבעיה בכל שבוע מחדש וגם פותרת את העניין- אני לא הולכת הביתה עם סימני שאלה .

הכלים שאני מקבלת בכל פגישה עוזרים לי לכל השבוע הקרוב וגם כמובן נשארים איתי בהמשך, אם אני טועה וזה מתבטא כמובן במשקל – ענת עוזרת לי להבין איפה אני טועה ויותר חשוב משנה את האופן בו אני מתייחסת לדברים שקורים. אני יוצאת בתקווה חדשה ותובנות גדולות ומלאת ידע שאותו מעניקה ענת במומחיות רבה ומתוך רצון אמיתי וכנה לעזור.

המושג "בחירה" ו"חירות" קיבל מימד של – דרך חיים. וזה בעצם מפתח רב עוצמה . באופן אישי אני באה מבית שבעלי הוא נטורופת, ותזונה היא אבן יסוד אצלנו . אבל זה חסר חשיבות כאשר הדרך חיים היא שגויה. אני אישה דתייה ו"כבולה" מעיקר המצב- פה ברכה, כאן נטילה , ועוד שמירת עיניים , ועוד הלכות אז זהו שזה חירות ובחירה – לדעת לשלוט , לקבל כלים כדי לדעת לשלוט גם על הפה לשלוט ביצר שלא כולם שולטים בו .

יד ביד ענת מלווה אותי בניווט הבלתי פוסק אל עבר החזון של – החיים שלי בידיים שלי, הבחירות שלי הן שלי ואני בשליטה – ולמרות שחשבתי שככה זה וגם כל הסובבים שלי חשבו , תמיד הגעתי לפינות שאני לא בשליטה ולא מודעת לזה ואפילו חשבתי שככה זה הכי טוב ונכון. וענת פותחת לי את הדלתות הנכונות וכל בוקר אני מתעוררת מחוייכת מסתכלת במראה מחויכת ואני רואה את האישה שהכרתי – נחושה בטוחה מאמינה ואנרגטית ועל כך אני מוקירה לה תודה.

דברי הרשומים הם בשם בעלי אמא שלי ואחותי שיחד איתי בקבוצה ואני בטוחה שגם בשם רבים שרוצים להודות לענת על היותה היא .

יישר כח , תמשיכו להפיץ את הדרך שלכם הטובה בהצלחה מרובה.

רחל שפירא
052-3383-192
נכתב ל – ענת כהן

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות