חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

חלי היקרה

בס"ד
חלי יקרה.
רציתי לומר לך תודה. יש אצל רבי נחמן מברסלב תורה שאומרת שמי שעושה משא ומתן באמונה כאילו קיים את כל התורה כולה. אני חושבת שבדור הקשה הזה את מאלו שעושה משא מתן באמונה. את נותנת תמורה אמיתית ומקצועית לכסף שלנו. את נאמנה למטרה שלשמה פתחת את כל זה ומשקיעה עד הפרטים הקטנים. החל מהקפה והחטיף אחרי שקילה (הארוחה הכי טעימה ונטולת רגשי אשמה שלי בשבוע), דרך דפי הקשר, הגיוון והעדכון בדיאטות, ההתאמה לצרכים של כל אחד על שונותו ובעיותיו, המרכז מידע הטלפוני ואפילו הבבושקה הזו שבחרת בה ליצג את השיטה וכמובן כלה בהנחיה המקצועית של המדריכים שלך.
אני מודה לך על כל אלו ושמחה שאת השליחה הנאמנה שלי מאת ה' יתברך לחיסול היתרות שהצטברו אצלי מזה הרבה שנים בגוף. חיכיתי לשליחה נאמנה. כשקראתי באיזה מקום את הסיפור האישי שלך ואת האני מאמין, הבנתי שזו את.
אבל מעל הכל אני מודה לך על הנסיכה המתוקה שמנחה אותי בתהליך הזה. חגית. מרגישה אותנו, חיה אותנו, שמחה בשמחתנו, כואבת את כאבנו. כמו אמא אווזה של אווזונים שמנים כמונו. בלעדיה כל זה לא היה יכול לקרות.
הלואי שאני אצליח ושעוד שמנים כמוני יצליחו בשיטה הכל כך שפויה, נעימה וידידותית שלך להרזיה.
והכי חשוב, שיחזיק מעמד כל השנים אחרי…

שוב תודה

שרה

נ.ב: מצפה בכליון עיניים לספר את סיפור ההצלחה הנפלא שלי בצירוף תמונה מזעזעת של לפני ותמונה מדהימה של אחרי. זה כמובן לא יקרה לעולם. לא בגלל שאני לא אצליח אלא בגלל שאין לי תמונות של לפני (אני מחסלת אותן עוד בעודן במצלמה).
נכתב ל – חגית

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות