חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

המתנה ליום ההולדת שבאה ב ה פ ת ע ה

המתנה ליום ההולדת שבאה ב ה פ ת ע ה

אני לא התנסתי מעולם בדיאטות, עליתי וירדתי במשקל אחרי הלידות, אך מהיריון להיריון מבלי להשים לב עליתי במשקל, ואחרי הלידה האחרונה נתקעתי בירידה במשקל, וכבר לא אהבתי שהחולצות נצמדות לבטן… אבל לא חשבתי שאפשרי ושיש דרך לרדת במשקל ועוד להגיע למשקל שמתאים למבנה גופי. עד ש יד המקרה ( מקרה = אותיות: רק מ ה' ) שמעתי באותו הזמן אנשים שונים שאינם מכירים זה את זה המלצה על חלי ממן, השם של חלי שוב ושוב ושוב עלה, החלטה נולדה בליבי, לנסות. אם ארד במשקל…אמשיך. וכך נרשמתי לחלי ממן לחודש הראשון באורך חיים בריא, שמונה בערב יום ראשון ואני והמשקל נפגשים, לא התרגשתי לא פחדתי כי ממש לא היו לי ציפיות, אבל ההתרשמות החיובית שלי הייתה כבר במפגש הראשון, בסבב שחלי עשתה למשתתפים, כל אחד אומר כמה ירד/ עלה במשקל וכמה סה"כ {ירד עד היום מתחילת התהליך) כשרואים 50 אנשים מול העיניים שאומרים שירדו זה מעורר משהו בלב, תקווה ואמונה שזה אפשרי.
יצאתי לדרך עם "בהצלחה" מחלי , חוברת הסברים ,חטיף ומפגש שבועי, מתכונים ומספר טלפון של הקו תמיכה.
כבר מאותו הערב התפריט צמוד אליי, לאן שאני הולכת הוא הולך איתי, ומאז.. אני קוראת לו "פלסטר".
התפריט לא זז ממני ואני לא זזה ממנו. שמחתי במיוחד שרשום בדיוק מה לאכול בצורה פשוטה וברורה. אכלתי נהנתי והופתעתי שיש גם מנה מותרת פעם בשבוע,
לא ממש היה ברור לי איך זה אפשרי לאכול שתי משולשי פיצה בשישי ולעלות על המשקל ביום ראשון ולגלות שירדתי במשקלי…התוצאות לא איחרו לבוא וזה אפשרי ועוד איך, עובר לו שבוע ועוד שבוע ואני והמשקל חברים טובים, נפגשים מחייכים ועוד ירידה במשקל ועוד אחת…ככה 23 מפגשים כמעט 5 חודשים והשלתי ממני 22.200 ק"ג.
ברור לי שאם היו אומרים לי אחרי פסח כשהצטרפתי לאורך חיים בריא של חלי ממן שאני אחזור למשקל שלא הייתי בו בערך 10 שנים ביום הולדתי הקרוב – לא הייתי מאמינה.
אמון הוא דבר שנרכש ואני שמחה שכאן אצל חלי ממן באורך חיים בריא ( כן, הבנתי שזה לכל החיים ) מצאתי אותו.
מצאתי תפריט שאפשר להאמין בו, מתכונים טעימים וקלים להכנה, מצאתי את עצמי מחייכת למראה כל בוקר כמו שלימדה אותנו המנחה ענת. את ענת מנחת קבוצת קרית ביאליק (עכו וטבריה) הכרתי אחריי חודש באורך חיים בריא, מבחינתי היא כמו ה"אחות של חלי" שופעת באנרגיות חיוביות ממכרות, כנה ואמיתית, מעבירה מפגשים מרתקים! מצאתי מנחה עם חיוך תמידי, חיבוק של אמא, תמיכה מהלב, וזמינות , ענת פשוט נותנת את כל כולה כמנחה. ( כמו שאומרים .."אין דברים כאלה..)
גם כשלא ידעתי מה לעשות ונתקעתי בשישי בצהריים בטיול ספונטני אחרי שאכלתי מנה מותרת, ואני מתוכננת וצמודה ל"פלסטר" שלי שהוא התפריט 1200 – וענת ממש כאן, לכל שאלה וקושי שעולה נותנת מענה,
וכל השבת שאלתי את עצמי איפה תמצאו מנחה שעונה לטלפון בשישי ב 2 בצהריים ? ? ?? איפה? פשוט מדהימה
טוב ברור לי שזה היה מקרה חד פעמי, מקרה חירום.

אני חייבת לציין 3 דברים לפניי שאני מסיימת לומר תודה

1. תודה לבורא עולם על ההשגחה הפרטית.

2. תודה לאמא שלי שלימדה אותי שאין דבר העומד בפניי הרצון, כשרוצים – יכולים !

3. תדמיינו…….. אדם נמצא במקום שבו מחשבתו נמצאת, ( מחשבה = אותיות: בשמחה) אז חשבתי על עצמי עומדת על המשקל ורואה את המספר שאליו אני רוצה להגיע, דמיון מודרך שליווה אותי להגשים בדרך הרבה יעדים קטנים, עזר לי לרכוש בטחון ואמונה בעצמי, וההצלחה המיוחלת לא איחרה לבוא.
( אצל חלי לומדים שהרבה הצלחות קטנות מובילות להצלחה אחת גדולה)

רכשתי כל כך הרבה כלים באורך חיים בריא של חלי ממן, לעשייה, לאמונה, להבנה – כאן הבנתי מה אני אוכלת, מה כדאי לי ומה אני בוחרת שלא לאכול, ולכל מי שיש ספק בלבו – וחושש לשאול – אז לא! לא הייתי רעבה!
כי יש דרך, ואצל המנחה ענת מצאתי בונה את השביל האישי שלי להצלחה.
בשבת אני חוגגת יום הולדת, ואני מצטטת את המנחה שלי ענת
"נתת לעצמך את המתנה הכי יקרה שאף אחד אחר לא יכול היה לקנות לך "
הגעתי למשקל היעד שלי , לשמירה, והפתעתי את עצמי………
אני כבר ממהרת לרשום את היעד הבא – לשמור על המשקל שמירה ולהמשיך לבוא למפגשים

ממליצה בחום !
ושיהיה בהצלחה !
אפרת סמרה

" אף פעם אל תוותרי על חלום בגלל הזמן שיקח לך להגשים אותו, הזמן יחלוף בכל מקרה " (אלמוני)
נכתב ל – ענת כהן

בבושקה בלבוש אדום ירוק

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות