חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!!

תקנון “אתגר 21 יום עם חלי ממן”

 

“אתגר 21 יום עם חלי ממן”  (להלן: “אתגר 21 ימים” ו/או “האתגר”), תוכנית דיגיטלית המתקיימת בהתאם להוראות תקנון זה.

*** תכנית “אתגר 21 ימים עם חלי ממן” לא מתאימה לנשים בהריון.

“אתגר 21 ימים”- תוכנית ממוקדת מבית חלי ממן לתהליך ירידה במשקל ושינוי אורח חיים. אתגר שייתן לך פוש משמעותי להנעת הליך הירידה במשקל וניהול אורח חיים בריא.

האתגר  נמשך 21 ימים (להלן: “תקופת האתגר”).

 

כחלק מהאתגר משתתפי האתגר יקבלו כלים וחיזוקים להצלחה באתגר, וביניהם:

– אימון ספורט יומי (בימים א’-ה’).

– מסר יומי.

– הצטרפות לקבוצת פייסבוק סגורה למשתתפי האתגר.

– תפריט ייחודי.

–  לייב שבועי עם חלי ממן.

–  לייב שבועי עם דיאטנית.

–  סרטון יומי של חלי ממן.

–  קו וואטסאפ ייעודי לאתגר.

–   גישה לתכני תוכנית “חלי ממן אונליין” (להלן: “תכני מנוי האונליין“) באתר ובאפליקציה במהלך תקופת האתגר.

 

הרשמה והצטרפות ל”אתגר 21 ימים” בלבד

 1. ההצטרפות ל”אתגר 21 ימים” בלבד כרוכה בתשלום של  479 ₪ (להלן: “הרשמה והצטרפות ל”אתגר 21 ימים” בלבד”).
 2. ללקוחה שהצטרפה ל”אתגר 21 ימים” בלבד תהיה גישה לתכני מנוי האונליין באתר ובאפליקציה במהלך תקופת האתגר.

הרשמה והצטרפות ללקוחות תוכנית “חלי ממן אונליין”

 1. רוכשי מנוי “חלי דיגיטל פלוס”, מנוי לתקופה בת חודש ימים המתחדש בתום תקופת המנוי לתקופה זהה בעלות זהה –יקבלו הטבת מחיר בהצטרפות ויוכלו להצטרף לאתגר בתוספת תשלום של 119 ₪ בלבד.
 2. רוכשי מנוי “חלי דיגיטל פלוס +”, מנוי לתקופה בת 3 חודשים, המתחדש בתום תקופת המנוי  לתקופה זהה בעלות זהה ב – יקבלו הטבת מחיר בהצטרפות ויוכלו להצטרף לאתגר בתוספת תשלום של 99 ₪ בלבד. 
 3. עלות “אתגר 21 יום”” הינה 479 ₪ (ללא מבצעים והטבות) (להלן: “שווי אתגר מלא”).
 4. מחיר הטבה להצטרפות לאתגר יינתן למשתתפים פעילים בתוכנית “חלי ממן אונליין”(להלן: “תוכנית האונליין“) ככל שיהיו עם מסלול מתחדש פעיל ובתוקף בתוכנית האונליין במהלך תקופת האתגר ובמשך לא פחות מחודשיים ימים ממועד תחילת האתגר. יודגש כי “אתגר 21 יום” יינתן במחיר הטבה פעם אחת במהלך תקופת מנוי.
 5. ההשתתפות באתגר כרוכה בתשלום ובהרשמה מוקדמת.
 6. ככלל, ביטול מנוי ו/או ביטול השתתפות באתגר ו/או ביטול עסקה ו/או חישוב זיכוי לאחר מועד תחילת האתגר ו/או שבוע הכנה ו/או  הינתן הגישה לתכני תוכנית האונליין, בהתאם לשיקול דעת החברה, יחייב את המשתתפת  בתשלום שווי אתגר מלא בנוסף לעלות תקופת השימוש ובכל מקרה לא פחות מעלות חודש ימים בהתאם למחירון החברה.

השתתפות באתגר ללקוחות חלי ממן בע”מ

 1. בסעיף זה יהיו למונחים הפרוש שרשום לצידן:

“תוכנית”- שיטת חלי ממן- שיטה לטיפול בהשמנת יתר, תזונה נכונה, שינוי בהרגלי אכילה, קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא וכיוצ”ב.

“משתתפת פעילה”– משתתפת בתוכנית בעלת מסלול פעיל בתוקף בחברת חלי ממן בע”מ, כאשר מועד סיום תק’ המנוי המקורית היא אחרי סיום האתגר.

משתתפת התוכנית שנמצאת בסטטוס “הקפאה”- משתתפת בתוכנית שסטטוס המסלול שלה בחברת חלי ממן בע”מ קודם למועד ההרשמה לאתגר הוא “הקפאה” ולזכותה יתרת מנוי של 6 שבועות לפחות. על המשתתפת שב”הקפאה” לחזור מהקפאה עד למועד תחילת האתגר.

שווי האתגר- 479 ₪

 1. ההשתתפות באתגר כרוכה בתשלום ובהרשמה מוקדמת.
 2. משתתפת פעילה או משתתפת שחזרה מהקפאה עד למועד תחילת האתגר תקבל הטבת הצטרפות לאתגר ותוכל להצטרף לאתגר בתוספת תשלום של 99 ₪ בלבד. קבלת ההטבה כפופה לשימוש ברצף במסלול שנרכש לצורך הצטרפות לאתגר ו/או שעמד לזכות המשתתפת במועד תחילת האתגר/ החזרה מהקפאה.
 3. יודגש, כי ביטול מסלול ו/או ביטול השתתפות באתגר ו/או ביטול עסקה ו/או חישוב זיכוי/זיכוי למימוש  ו/או חישוב יתרת מסלול לאחר מועד תחילת האתגר ו/או שבוע הכנה לאתגר ו/או  הינתן הגישה לתכני תוכנית האונליין, לפי המוקדם, בהתאם לשיקול דעת החברה יחייב את המשתתפת  בתשלום שווי אתגר מלא.
 4. יודגש כי “אתגר 21 יום” יינתן במחיר הטבה פעם אחת במהלך תקופת מסלול.
 5. משתתפת בתוכנית שמירה שבחריגה מטווח משקל היעד- משתתפת התוכנית בחברת חלי ממן בע”מ שנמצאת בתוכנית שמירה בהתאם לתקנון השתתפות בתוכנית השמירה, אשר נכון למועד ההרשמה לאתגר נמצאת בחריגה מטווח משקל היעד שהיא עליה של 2 ק”ג ומעלה ממשקל היעד, תוכל להצטרף לאתגר באמצעות הרשמה והצטרפות ל”אתגר 21 ימים” בלבד או כלקוחת “חלי אונליין” בכפוף לאמור בתקנון זה. יודגש כי משתתפת בתוכנית שמירה שבטווח משקל היעד ו/או בחריגת משקל של 3 ק”ג מתחת למשקל היעד לא תוכל להצטרף לאתגר.

 

 

בעלי מנויים מיוחדים שבמסגרת הסדרים

ניתן להצטרף לאתגר באמצעות הרשמה והצטרפות ל”אתגר 21 ימים” בלבד או כלקוחת “חלי אונליין” בכפוף לאמור בתקנון זה. יודגש כי משתתפת באחת מתוכניות חלי ממן באמצעות מנויים מיוחדים שבמסגרת הסדרים לא תוכל לעשות שימוש לצורך ההצטרפות ל”אתגר 21 ימים” במסלול הקיים  ו/או באמצעות רכישת מנוי חדש במסגרת הסדרים.

 

כללי

תוכנית “אתגר 21 ימים” פותחה ומופעלת  ע”י חברת חלי ממן און ליין בע”מ.

מפגשי האונליין מועברים ב zoom-, על כן יש צורך להתקין אפליקציית zoom.

לצורך הגישה לתכני תוכנית האונליין והאתגר נדרש לבצע הליך הרשמה לאתר https://heli-group.co.il/ ולהוריד את אפליקציית “חלי ממן” . לתשומת הלב, במסגרת הליך ההרשמה יהא צורך  במילוי פרטים אישיים וטופס הצהרת בריאות כתנאי להצטרפות.

 1. לאחר סיום אתגר ניתן להצטרף לאתגר נוסף ככל שיחלפו 3 שבועות מתאריך סיום האתגר הקודם.
 2. ביטול עסקה: ביטול עסקה יהא בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 ותקנותיו, בשים לב לכך כי בשל אופי המוצר/השירות  ותכניו ובהתאם להוראות סעיף 6(א)(8) לתקנות הגנת הצרכן וסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה מרגע תחילת השירות ו/או מועד תחילת האתגר ו/או מועד תחילת שבוע הכנה ו/או הינתן הגישה לתכני תוכנית האונליין, לפי המוקדם ולא עומדת ללקוחה כל זכות לקבלת החזר כספי.
 3. לקוחה שהצטרפה לאתגר באמצעות הטבת מחיר במסגרת רכישת מנוי למס’ חודשים ופנתה בבקשת ביטול מנוי עד 14 ימים מיום ביצוע העסקה לרכישת המנוי למס’ חודשים (יודגש כי, העסקה למנוי למס’ חודשים הינה עסקה חד פעמית הניתנת לחלוקה לתשלומים): לפנים משורת הדין ובכפוף לשיקול דעת החברה, הלקוחה תקבל זיכוי כספי בקיזוז עלות האתגר במחיר מלא ללא הנחות ושירות המפעילה יישאר פתוח לשימוש הלקוחה עד תום תקופת האתגר.
 4. אין אפשרות הקפאה.
 5. הלקוחה תחויב בתשלום מלא בגין השירות/מוצר/מסלול/תוכנית שרכשה גם אם לא מומש על ידה בפועל ו/או מומש על ידה באופן חלקי.
 6. ההרשמה לשירות המפעילה הינה אישית ואינה ניתנת להעברה או למכירה.
 7. ההשתתפות באתגר כפופה לתקנון זה וכל פעולה להשתתפות באתגר מהווה קבלה והסכמה של תנאי תקנון זה.

תקנון חברת חלי ממן בע”מ ותנאי רכישה – תוכנית  “חלי אונליין” , לפי העניין,  משקף את המדיניות והינם חלק בלתי נפרד מתקנון זה.

כל שימוש שהוא בשירותים המקוונים (לרבות הורדתם  למכשיר קצה, גישה אליהם או כל שימוש אחר שהוא בהם מעידים על הסכמתך לתנאי שימוש ולמדיניות הפרטיות אשר מהווים הסכם מחייב בינך לבין המפעילה. נא קרא אותה בעיון  (במסגרת הליך ההרשמה לאתר) בטרם תעשה שימוש בשירותים המקוונים. אינך חייב להסכים לה, אולם באם אינך מסכים לה, אינך רשאי להשתמש בשירותים המקוונים.

 1. עצם ההצטרפות לאתגר מהווה הצהרתה של המשתתפת כי היא בת 18 שנים ומעלה.

כמו כן, עצם ההצטרפות לאתגר מהווה אישור המשתתפת כי אין מניעה להשתתפותה באתגר ו/או בתוכנית ההרזיה ו/או בפעילות גופנית ו/או בפגישות ו/או לבצע כל חלק מהאתגר ו/או התוכנית. וכן המשתתפת נושאת במלוא האחריות בכל הקשור להשתתפותה ומאשרת כי לא תהיה לה כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי חברת חלי ממן בע”מ ו/או חברת חלי ממן און ליין בע”מ ו/או מי מטעמן בקשר עם השתתפותה והיא נותנת הסכמתה כי לא תפתח בהליכי תביעה בעניין.

 1. יודגש כי התפריטים אינם המלצה רפואית ומומלץ לערוך בדיקות רפואיות מקיפות לפני התחלה מעשית של האתגר לרבות לפני ביצוע אימונים גופניים.
 2. המשתתפת ו/או הרוצה להשתתף מסכימה ומתחייבת, כי כל תקלה, פגם, איחור, טעות, הפרעה וכו’, לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור, שמקורם בין היתר במלחמה, שביתה, שיבושים במערכות התקשורת הטלפונית והממוחשבת ו/או תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית ו/או כוח עליון, לא ייחשבו כלל להפרה של תקנון זה, ולא יקנו למשתתפת כל סעד ו/או זכות ו/או תרופה. ולא תהיה למשתתפת כל עילה או תביעה הקשורה באופן ישיר או עקיף להשתתפותה, לניהול האתגר, לתוצאות האתגר או לכל הכרוך בה.
 3. עותקים של תקנון זה, ניתן למצוא במשרדי החברה.
 4. על תקנון זה, פרשנותו, ועל כל הכרוך בו יחולו דיני מדינת ישראל, וכל סכסוך או סוגיה משפטית בקשר עם תקנון זה יובאו להכרעה בפני בית המשפט המוסמך בעיר חיפה בלבד.
 5. בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בקשר עם האתגר, לרבות בתקשורת הדיגיטלית וברשתות החברתיות, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין.
 6. תקנון זה מנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד וכל האמור בו מתייחס לשני המינים.

 

 

 

 

פרטי החברה:

חלי ממן און ליין בע”מ ח.פ. 515764348

כתובת האתר  online.heli-group.co.il

רחוב השיש 3, חיפה 24722

טלפון: 9977434 – 077

פקס: 04-8736667

דוא”ל: [email protected]

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות